Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig kell a babának hajlékon...

Meddig kell a babának hajlékony talpú cipőt venni? Második cipőnek milyet vegyek?

Figyelt kérdés
1éves kislányom már szépen stabilan jár a szobában,de csak zokniban próbáltuk. Vettünk neki egy Elefanten,hajlékony talpú bőr cipőt,de horror árban volt,az én pénztárcámhoz. Az eladó szerint ilyen kell neki első cipőnek. Nem akarok a gyereken spórolni,de nem engedhetem meg magamnak hogy havonta ilyen drága cipőt vegyek. Ha kinőtte a következő milyen legyen?
2011. márc. 12. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor adj rá cipőt,ha kint járkál az utcán. Erre pedig bármilyen,vékony talpú cipő megfelel. Nem kell márkásnak lennie.
2011. márc. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekünk tescós a cipőnk... úgysem sétál benne annyit, ha kint van se, mert ott a baba kocsi, és abban is szokott lenni.
2011. márc. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Már az utcán is járkál,oda mondta az eladó hogy ilyen cipő kel. Alig volt 10hónapos mikor elindult.

Utcai cipőt milyet vegyek következőnek? A szobában továbbra is zokni van rajta.

2011. márc. 12. 11:13
 4/6 anonim ***** válasza:

hát túl sok ötletem nincs, mert mind drága. Én is elefántent vettem elsőnek, aztán jött a tél, vettünk neki csizmát, az is nagyon drága volt. Azaz igazság, hogy most 20-as a lába, így még jó az elefánten, de én bőrzén vettem egy 21-es nike cipőt, most azt adom rá, ha kint van.

azért nem nő olyan gyorsan a lába, hogy minden hónapban kell új cipő. én azt javaslom, hogy vegyél neki változatlanul elefantent, aztán vegyél egy olcsóbbat, ha homokozik, mopedozik, akkor azt add rá. vagy próbálj meg kifogni te is egy bőrzén egy jobb minőségű, de használt (persze nem kopott) cipőt.

2011. márc. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézz szét a vaterán vagy a teszveszen, rengeteg a választék, fél, sőt negyedáron. Kislányom 1 éves, most tanult meg járni, de van vagy 10 cipője. Mindet 1000-2000 Ft-ért vettem, és kifogástalan, újszerű állapotban vannak.
2011. márc. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy a clarks cipők nagyon jók, 2-3000-ért nagyon jókat lehet kapni. Puha a talpuk, tökéletesek az utcán járáshoz, valamint nagyon egyedi, divatos, szép bőrcipők.
2011. márc. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!