Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős koráig volt el a...

Mennyi idős koráig volt el a babátok a járókában?

Figyelt kérdés
A fiam eddig szerette, de most 8 hónapos és állandóan visít amint beleteszem.
2009. febr. 20. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
valószínű több tér kell neki engedd hagy tegyen felfedező utakat:) mozgásfejlődés szempotjából amúgy se szerencsés a járóka
2009. febr. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Az enyém 10 hónapos és még elvan benne. De csak reggel teszem bele, amikor reggelizek, meg rendet rakok. Akkor akár 1 órát is elvan benne (játékokkal persze). De a nap bármely más szakaszában ordít benne. Lehet, hogy ezt szokta meg? Bírom azokat, akik ellenzik, biztos annyira ráérnek, hogy a nap 24 órájában a baba után fussanak. Néha azért legalább WC-re el kell menni. Akkor hasznos.
2009. febr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem áll még fel? Nállunk csak addig tartott ez az időszak, amíg fel nem fedezte a "függőleges teret" azóta járkál körbe-körbe. 8,5 hós
2009. febr. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

már 6 hónapos korától áll. Addig jó is volt míg körbe akarta járni meg minden, de már nem, csak menne és pakolna mindent. Ami még nem is lenne olyan nagy baj, cs mindig egyedül akar már állni, szóval, hogy nem kapaszkodik, ami szépen is megy kb fél percig aztán lehuppan, ami annyira nem tetszik neki, hogy visít megint.

Amúgy meg szinte csak kint van nem benne tartottam eddig sem napi 24 órát, csak ameddig megcsináltam a kaját meg ilyenek. Meg nem is nevelési tanácsot kértem!

2009. febr. 20. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!