Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennétek hipermarketben...

Vennétek hipermarketben márkátlan gyerekülést az autóba?

Figyelt kérdés
Néztem párat, elég olcsók, és ugyanazt tudják, mint az ötvenezres ülések. Nem tudom eldönteni, hogy egy ilyen megbízható minőségű-e, és meg merjem-e venni?
2011. márc. 12. 13:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Nem vennék. A gyerekem biztonsága az, amin nem áll szándékomban spórolni.
2011. márc. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
Nem!
2011. márc. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De honnan lehet tudni, hogy az nem biztonságos? Ha engedélyezett a forgalmazása, akkor a biztonsági előírásoknak is meg kell felelnie, amúgy nem lehetne árusítani, legalábbis én így gondolom.
2011. márc. 12. 13:26
 4/15 anonim ***** válasza:

Én szerettem volna, drága márkásat venni, semmi másért csak kényelmesebnek tűnt.Aztán végül nem vettem, egyrészt nem tellet rá, másrészt, ismerőstől kaptunk egy használt noname gyerekülést.Semmi baj nincs vele, ugyan úgy belehet őt is kötni az ülésbe, és az ülést is az autóba, úgy hogy az meg se moccan.Sajnos már nagyjából kellet tapasztalnunk, hogy biztonságos, mert volt hogy hirtelen kellet fékezni.Én lefejeltem majdnem a műszerfalat, a fiamnak fel sem tűnt hogy mi történt.

Teljesen jól gondolod, ha nem lenne biztonságos, nem árulhatnák.

A drágánál csak a nevet kell megfizetned, meg esetleg a szebb formát, kivitelezést.

Amit én néztem még terhesen, semmi másért nem került többe a többinél, csak azért mert az volt a háttámlájába hímezve hogy Ferrari.

2011. márc. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%

Mi az, hogy ugyanazt tudják, mint az ötvenezresek?


Nem vennék ilyen ülést, minden máson spórolunk, ezen nem.


[link]

2011. márc. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

Mi vettünk 5000Ft körül volt, a Möbelixben. Csupán azért, mert nekünk nincs autónk, ha ritkán (1-2 havonta 1szer) valamelyik sógorom, vagy ismerősünk bevisz minket a közeli városba autóval, akkor arra a 20-25 percre elég, egyébként busszal járunk. A gyereket bele lehet kötni, az ülést pedig az autóba. Nagyon feszes, meg sem moccan.

Ha lenne autónk és többször használnánk, akkor biztos egy márkásabbat vettünk volna.

2011. márc. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

nekünk ez van és nem 50 e volt:

[link]

2011. márc. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem 20-25 perc alatt is megtörténhet a baj.Mindenki azzal jön,hogy csak az 50.000ft os ülések a jók.Ha a gyerek be van kötve ,és stabilan van az ülés az autoba is bekötve akkor a 10.000ft os ülés is ugyan olyan jó.Van annyi elnevezésü ülés és mind szinte tök egyforma.Kérdem én hány olyan balesetröl hallotunk ahol megkérdölyelezték az ülés márkályát,vagy hogy egyáltalán volt-e neve az ülésnek?Olyanrol már hallottunk,hogy nem volt és azért történt meg a tragédia.
2011. márc. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Nekem pont 50.000.- van és némileg nyugott vagyok!!!

Az 5 ezres kettétörik mint a szél!

Ezen sporólni?!SOSE!!!

Nem mindegyy az anyaga,a kialakítása..stb..stb..

Szerinted az 5 ezresbe olyan anyag van mint az 50-esbe.Ne viccelj... BeSafe!!!!! Forever!Jah,se sznob nem vagyok,se milliomos csaképpen egy ilyen "fontos" dolgon nem spórolok..Lehet lehúrrogni!

2011. márc. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
53%
Na igen, ezért cserélnek olyan sokan babakocsit is pár hónap után, mert ugyanazt tudja, mint a drágább. Aztán mégse. Nekem szintén a BeSafe jött be, ezen én sem spórolok. Azon a pénzen, amit a gyerekruhákon megspórolok, megvettük az ülést.
2011. márc. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!