Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Germicid kúpot és nurophent...

Germicid kúpot és nurophent lehet felváltva adni a lázra? Vagy mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2009. febr. 20. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyan lázunk még nem volt csak hőemelkedésünk (37,8), de én Germicid kúpot adtam (felet) a babámnak 7 hósan és tökéletesen levitte neki. Nekünk a dr bácsi a nurophent inkább gyulladásos betegségre, vagy nagy fájdalomra (pl. ha már nem bírok babussal ha fáj a foga) ajánlja.
2009. febr. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

vagy -vagy.Ne váltogasd. Legalábbis egy nap csak egy féle!

És ajánlani csak annyit tudok, ha az előírt , megengedett mennyiség nem hat, és tartósan 38 felett maradna a láza, akkor ügyeletre kell menni, majd ott leviszik, legfeljebb kap egy szurit.

És sok folyadékot erőltess bele, mert kiszárad ha sokáig lázas.

2009. febr. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom lehet felváltva használni mert más a hatóanyaga. Nekem ezt mondta a védőnő .De csak akkor ha nem megy le a láza az egyiktől. Fél időben lehet adni a másikat ,nem közvetlenül egymás után. Pl: ha négyóránként lehet adni az egyiket akkor a másikat 2 óra elteltével adhatod.
2009. febr. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A germicid kúp jobban leviszi a lázat,mint a nurophen.

Én volt mikor ezt is azt is adtam felváltva.

2009. febr. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kislányom 8 hónapos, múlt héten nagyon lázas volt, 39 fokos. A doktor nénink azt mondta, hogy 3 féle kúpot váltogassak és hűtőfürdőbe tegyem. Fontos a váltogatás egy nap alatt, a biztos hatás miatt!! Egy nap múlva már csak a nátha maradt és a jókedvű, mosolygós lányom! Jó egészséget!
2009. febr. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta a doki, hogy váltva adjam neki a panadol és a nurofen szirupot, ha pedig hányna, akkor kúpot adjak (azt írt ki, a többi recept nélküli).
2009. febr. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!