Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyakran mossátok ki a...

Milyen gyakran mossátok ki a babakocsi huzatát?

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet megköveznek, de én még egyszer sem mostam ki. 15 hónapos a fiam. A szintén ennyi idős gyerekek anyukái, akikkel összejárunk szintén nem mosták még ki. Pont múltkor beszéltünk erről. Mindennap megyünk babakocsival, de egyáltalán nem koszos. Igaz, hogy drapp színű kocsim van, így nem is látszik rajta.
2011. márc. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekünk drapp kék babakocsik van és az elején ahol müanyag az nekünk be van vonva egy anyaggal azt folyton ki kell mosni mert gyakran lesz ragacsos. lehet ha egyszer megunom leszedem ...


a babakocsi huzatát nem de ha belefolyik valami azt hazajövetel után még frissiben kiszedem kis szappanos vanish-es szivaccsal.


szóval nincs olyan hogy negyedévente v. félévente hanem amikor koszos lesz v. lefoltozzuk akkor egy fél napon belül kitakarítom.

2011. márc. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyszer, amikor megvettem, aztán amikor szükséges. Úgy 3-4 havonta biztos, hogy kimostam.
2011. márc. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1 éves a fiam, 4 hónaposan kapta a kocsit. Egyszer mostam ki eddig, azért, mert koszos lett.
2011. márc. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom az én lányom a babakocsiban is gyakorolta az eszegetést így mindig összekente (mondjuk mi sokat is voltunk úton a nyáron) és bizony hetente mostam.
2011. márc. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az én lányom is eszik a kocsiban.

Szeptemberben vettem ezt a kocsit.Akkor kimostam és most.Eddig csak helyi tisztitást csináltam.

Ahol koszos volt ott szivaccsal es folteltavolitoval kitisztítottam.

Télen azért nem kezdtem neki a kimosásnak, mert olyan nehezen száradt volna meg.

2011. márc. 12. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!