Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy altassam el? 6hós babám,...

Hogy altassam el? 6hós babám, d. U. Soha nem akar elaludni, pedig álmos, nyűgős, dörzsöli a szemét, meg hát 14óra óta fenn van, ilyenkor 16-17között eszik és jó lenne ha aludna, mert este 20órára már csak sírás van megállás nélkül.

Figyelt kérdés

a kezemben nem tudom elringatni, mert "ugrál".a kiságyban csapkodja magát.ilyen időben már nem szívesen vinném ki, egy nap egyszer sétálunk jó egy órát, talán már ha jobb idő lesz.de addig?

tudtok segíteni?


2009. febr. 20. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Az enyém 7 hós, nálunk most az válik be, hogy amikor látom, hogy elfáradt, akkor az ölembe ültetem, halkan szól a rádió én dúdolgatok neki és ringatom egy kicsit (mintha autóban ülnénk). Egy idő múlva lebuccan a kis feje, ilyenkor átteszem a kiságyba.
2009. febr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk 1-töl 16-ig van fent az 5 hos fiam délelött 10-1ig alszik,én megvárom még nagyon álmos kb. 3 ora fentlét után és amikor eszik csukodik le a szeme(tápszert vagy cicit eszik ilyenkor),már ringatom is el és szépen elalaszik cicivel vagy cumisüveggel a szájában.Hát ha már ilyenkor nem eszik ilyesmit akkor nehéz kérdés talán cumi ha azt elfogadja és ringatás.
2009. febr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
cumisüvegből esszük a tejpépet, pont az elalvás miatt.és szépen csukott szemmel (bóbiskolva) megeszi, majd mikor elfogy kicserélem gyors cumira (a levegőt ugye nem szívhatja), de mire a kiságyba érünk már vagdalózik, de álmos, tudom.
2009. febr. 20. 16:42
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

A lányom dobálja a lábát, beteszem az ágyba, a cumit bedom, leülök mellé úgy hogy ne lásson és 10 percig dobálozik aztán egyszercsak elaszik, közbe ha cumi kiesik beadom neki. De nem sír csak szerintem így altatja magát. 5,5 hós

2009. febr. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagy csinlj több tejpépet hogynefoggyon el amég nem alszik mélyen vagy készits oda másik üvegben teát amit szokott inni és azt add neki hátha igy mélyebben elalszik,ja én az ő szobájában az ágya mellet szoktam altatni oda raktunk egy fotelt és mikor mélyen alszik átcsempészem az ágyába.2. voltam
2009. febr. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek, próbálkozok.

még várom azért a tippeket

2009. febr. 20. 16:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is a ringatás és éneklés vált be ha nyűgös.Amúgy általában cicin alszik el.Amióta tud ülni azóta van hintája,néha ott is el szokott bóbiskolni,majd kiveszem és irány az ágyikó.
2009. febr. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A lányom 7 hós, és én is beteszem az ágyba csak úgy. Persze pár perc múlva megy a tiltakozás, erre visszaadom a cumit, betakarom újra. 3x játszuk el, mire elalszik végre. Még most is durmol! :)
2009. febr. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

és nektek fekve marad?mert nekem marha nehéz egy 4kézlábon "ugráló" babát altatni, miközben persze csukódnak le a szemei.persze csak hason tud aludni.

45perc altatás után most sikerült.kíváncsi vagyok meddig alszik.

2009. febr. 20. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!