Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktasan le a szopirol...

Hogyan szoktasan le a szopirol siras nelkul?

Figyelt kérdés
Sziasztok, tanacsokat szeretnek kerni hogy 11 honapos fiamat hogyan szoktassam le a szopirol. Mar nem igazan van tejjem es ejjel is tobbszor folkell sokszor 1-2 orat fent van es nem alszik. Most elhataroztam magam, hogy a jovo hetvegetol kezdodoen nem szopizunk. Szeretnek tanacsokat kerni hogy hogyan csinaljam mert nem szeretnem ha sokat sirna. Anyira sajnalom a szivem hasad meg olyankor. Estere jo kiados vacsit szoktam adni foleg amit szeret hogy lakjon jol de ez sem segit. A tapot is most kezdet el enni max 1-2 dl megy le. Otletek??? Mindent szivesen fogadok. Koszi
2011. nov. 8. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem írd ki a kérdésed a szoptatás témakörben is, mert ott szoptatási tanácsadó is olvassa, és jobban tudnak tanácsot adni neked.


Ha nagyon cicifüggő, akkor lehet, hogy sírás nélkül nem fogod tudni leszoktatni. De természetesen az is számít, hogy neked meddig kényelmes.

2011. nov. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem először az éjszakai cicit vond meg tőle, adj neki helyette teát, tápszert, de nappal hadd szopizzon. Lehet, hogy ezt különösebb gond nélkül el fogja fogadni, meg azt is látni fogod, hogy éhség miatt ébred éjjel, vagy a cici kedvéért. Ha nem éhes, akkor a tápszert egy idő után nem fogja elfogadni, legfeljebb iszik egy kis teát.

Ha már éjjel nem szopiztok, akkor következőleg hagyd el valamelyik napközbeni szopiját. A legtovább az elalvás előtti szopit (délután, este) tartsd meg.

2011. nov. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sírás nélkül valószínűleg nem fog menni. Az a kérdés, hogy mennyire sír. Ha még nagyon, akkor várj vele. A fiam már csak egyszer szopik, 20 hónapos. A többiről kisebb balhékkal leszoktattuk, de a délutáni alvás előtt nem tudom másképp letenni.
2011. nov. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mi mar nappal nem szopizunk es szerintem azert kell ejjel olyan sokszor mert csak ejjel szopizik.

A nappali aranylag konnyen ment csak rakom bele a babakocsiba es 5 perc alszik mar.

2011. nov. 8. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!