Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az lehetséges, hogy a kislányo...

Az lehetséges, hogy a kislányomnak azért fáj a hasa még mindig mert adom neki az infacol cseppeket. Mert lehetséges, hogy az hajtaná? 6hetes.

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért adod neki?
2011. márc. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapos koráig adtam a babának az infacolt,nagyon hasfájós volt,aztán érdekes egyik napról a másikra elmúlt.Sajnos ezt nem tudni,hogy mitől fáj a pici hasa.Az is lehet,hogy te olyat ettél(ha szopizik még),amitől fájhat a pocija:(
2011. márc. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nagyon egyutt erzek veletek. Szegeny babuci, es szegeny te. Mi is ugyanebben a cipoben jartunk a gyerekem 4 honapos koraig. Addigra altalaban kinovik a hasfajossagot. Az Infacol nekem is meghajtotta a gyereket. Semmi sem hatott igazan, de eszrevetelem szerint a tornaztatastol egy kicsit enyhebbek voltak a visitos orak. Persze tornaztatni csak a szeles orak elott tudod. Amikor nalunk nagyon szenvedett a babam, akkor a karon hasra fektetve ringatas volt a leghatasosabb szelhajto. O, draga...
2011. márc. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Meg egy dolog. NEM A KAJATOL VAN. Mi mindent kiprobaltunk, irtuk, hogy mit eszek, semmi, de semmi osszefuggest nem talaltunk. Olyan dolgoktol lehet esetleg meg szelesebb, amikre te is erzekeny vagy. Erdemes vegiggondolni, hogy kiskorodban te mit nem tudtal megenni. Vedono, dietetikus kell, hogy tudjon segiteni a taplalkozas beallitasahoz.
2011. márc. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Simán lehet, mi az espumisannal jártunk így...doki tanácsára elkezdtem adni, erre sokkal jobban görcsölt.Egy hét kellett hogy rájöjjek, abba is hagytuk.
2011. márc. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Mi is így jártunk, aztán elhagytuk és jobb lett neki, de a hasfájás maradt még egy ideig.
2011. márc. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!