Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki használt már keresztpántos...

Aki használt már keresztpántos babahordozót (amit nem kell kötni,2 darabból van) -és kötőset is, meg tudja mondani nekem, hogy a keresztpántos elég biztonságos-e?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Erre gondolsz?

[link]


Nálunk bevált, nem boldogultam a kötözéssel, a fiam pedig a kengurut utálja. Ezt kezdetektől használjuk, most 9 hós és 9 kg-os gyerekemet is belerakom, nekem stabilnak tűnik.

2011. márc. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm,erre gondoltam!Ajándékba szeretném ezt venni,pont azért,mert a kötözős nekem is elég bonyolultnak tűnik, és nem is tudom,hogy egyedül,babával,mondjuk egy parkolóban hogyan lehetne kötögetni.Ez szimpatikus.Az volt az aggályom,hogy ha nem lehet konkrétan szorítani vagy lazítani rajta,akkor nem ficereghet-e ki belőle a baba,főleg,míg kisebb?
2011. márc. 13. 11:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon rugalmas, kicsit szorosabbra kell állítanimint ahogy elsőre kényelmesnek tűnik, a baba súlya miatt. Én mei tai- t használok,nem bonyolult egyébként az sem de férjem ezt használja a kislányunk egy két hónapos kora óta, most mindjárt fél évesés szereti még mindig.
2011. márc. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!