Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Isofix gyerekülés vagy csak...

Isofix gyerekülés vagy csak sima de persze biztonságos ülést válasszunk? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Töréstesztet hol tudom megnézni?Milyet válasszak,tanácstalan vagyok.40e Ft-ot tudnák rá költeni.Használtan gondoltam de jó minőségűt.
2011. aug. 8. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Szia szerintem mindegy, a lényeg, hogy biztonságos fajta legyen.

Nekünk BeSafe van, Izi Comfort X3, nem isofixes, mert akkor még nem volt az autóban. Azóta lecseréltük az autót, de nem cseréltem le az ülést isofixesre.

Lassan úgyis jön a következő méret :)

Ismerősöm úgy járt, hogy megvette a legszuperebb isofixes ülést, de az autóján rossz volt gyárilag valami, és lötyögött az ülés. Övvel kellett rögzítenie.

2011. aug. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekunk mindkettobol van. Ferjem kocsija isofix-es az enyem meg sima. Mind a ket kocsiba maxi cosi gyerekules van csak a ferjemebe isofix-es az enyembe meg siman ovvel rogzitve. Mindakettovel nagyon meg vagyunk elegedve. Egyik sem lotyog vagy egyikkel sincs semmi gond. Mindketto jo es stabil. Az isofix-es dragabb volt valamivel de ugyan az az ules ugyan az a marka mindketto.

En a helyedben inkabb uj ulest vennek, hacsak nem bizol meg nagyon valakiben. Sosem tudod, hogy az ules amit arulnak hasznaltan (megha jo minosegu is) volt-e balesetben vagy sem. Mikor meg a kisfiam pici volt sajnos volt egy auto balesetunk, nem serult meg senki szerencsere. A biztosito megvette az uj gyerekulest mert ami a kocsiba volt nem szabadott tobbet hasznlani el kellett dobni megha egy karcolas sem volt rajta akkor is. Ez meg a hordozonk volt mert 8 honapos volt ekkor a kisfiam. Megcsinalhattam volna azt, hogy eladom a hordozot valakinek es az uj gyerekulest amit a biztosito kifizetett beteszem a kocsiba de nem tettem, hanem eldobtam. Ezt csak azert irtam le, hogy tudd, azert ha hasznaltan veszed nagyon meg kell biznod valakibe. Mert egy balesetet elszenvedett gyerekules mar lehet nem nyujtja azt a biztonsagot. Lehet rajta egy hajszal repedes amit szabad szemmel eszre sem veszel.

2011. aug. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Estleg ha érdekel az enyém, akkor szólj :)

Rájöttem, hogy még a télikabátos időszak előtt váltanunk kell a következő kategóriára...

2011. aug. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
[link] Én azt olvastam valahol hogy 4 törésteszten 3 isofix-es bukott meg.
2011. aug. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A BeSafe Izi Comfort X3-at én is tudom ajánlani. Mi újan 49.000,- forintért vettük az Elefániban, a Kamaraerdei úton.
2011. aug. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Mégis csak úgy döntöttem,hogy újat veszek.Igaz nem lesz isofixes de legalább tudom,hogy hibátlan a termék.
2011. aug. 9. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!