Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Napok óta véres, nyálkás(bocsi...

Napok óta véres, nyálkás(bocsi)a székletem és hasmenésem van. Nagyon félek, hogy valami baja lesz 5 hónapos anyatejes babámnak. Árthat a babámnak?

Figyelt kérdés
Bocsi,hogy ide írom a kérdést de már teljesen kivagyok.Iszom a normaflórt és a smectát de semmi változás.Volt már valakinek ilyen problémája?Nem lesz baja a babómnak?Mivel tudnék segíteni a dolgon?
2009. febr. 20. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
sajnos nem tudom, de ez mindenképpen orvosi ügy, ki kell kérni a sajét és a gyerekorvos véleményét is!
2009. febr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Orvosnál voltál?
2009. febr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem,de nagyon haragszom magamra.Most meg pont itt a hétvége.
2009. febr. 20. 21:56
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem terhességem vége felé volt egy erős hasmenésem, kb. 10 napig tartott. Nem voltam orvosnál, mert nekem nem volt véres, csak óránként wc-re jártam. Én is Normaflore-t szedtem, nagyon sok folyadékot ittam, Domestossal lemostam a kilincseket, a wc-ülőkét minden használat után. Én is féltem különben, hogy valami bajom lesz, de azt mondta az orvosom, hogy ha 2 héten belül nem múlik el, akkor székletvizsgálat. De szerencsére tényleg teljesen jól lettem kb. 10 nap múlva,addig sokat szenvedtem. Szerintem ha neked sem múlik, hétfőn keresd fel a háziorvost, lehet, hogy kér egy székletmintát! Jobbulást neked!
2009. febr. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Feltétlen menj el, ez lehet fertőzéstől kezdve a fekélyes vastagbélgyulladáig sok minden.Nem szabad elhanyagolni az ilyet és még szoptatsz is!
2009. febr. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem pont azt mondta gyermekorvos, hogy szoptassak, mert így a szervezetem által termelt ellenanyagokat a baba is megkapja. Alig vettem észre változást rajta, kb. napi 2-vel többször kakilt és kicsit hígabbat, de ennyi. A Smecta nekem sem használt, amúgy is homokízű. Nekem a Bolus nevű gyógyszer használt, ez fertőtleníti is a beleket. Jobbulást, ez kegyetlen rossz, de legalább igyál!
2009. febr. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!