Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos Babámat már nem...

11 hónapos Babámat már nem szoptathatom, sajnos gyógyszert kell szednem. Hogy oldjam meg tovább hogy meglegyen a napi fél liter tejalapú étel?

Figyelt kérdés
Fagyasztva sajnos nincs anyatejem,mert olyan sok tejem nem volt.Tápszer a megoldás a továbbiakban?
2011. márc. 14. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:

tejital. dm-be veszem, reggel és este kap. 11,5 hós koráig szopizott, ezeket kapta. első nap furán nézett, alig ivott. 2 nap, többet, és a 3, naptól kezdve rendes adagokat. reggel 200 ml iszik, este vacsitól függ mennyit evett, de általában 100 ml.

nestlé beba tejitalt kap, dobozban kapható, vízzel kell elkeverni, mint a tápszert. de van hippes kész tejital is.

2011. márc. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lassan 1 éves lányomnak sincs meg a napi fél liter tejalapú.

Reggel már nem kell neki a tápszer, így helyette sajtos kenyeret vagy joghurtot (gyümölccsel) kap. Uzsonnára néha krémtúró (saját). Este megissza a 150ml tápszert, de több nem kell neki.

Próbálok minél több tejes dolgot adni, de szerintem nincs meg a fél l.

A tejpépet nem szereti, már több fajtát próbáltunk. :(

Próbáld meg a tápszert, hátha elfogadja!

Vagy tejital... -igaz ez elvileg 1 éves kortól van. (Lassan már annyi idős a babád)

2011. márc. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Adhatsz neki tehéntejet is. nem lesz tőle semmi baja.
2011. márc. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
már lehet adni joghurtot, túrót, reszelt sajtot, lassan sima tejet is
2011. márc. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én 11 hónaposan már adtam sima tejet, hasonló okok miatt kellett elválasztanom a fiamat.

A tej mellett kapott még túrót, joghurtot, sajtokat is.

2011. márc. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
Milyen gyógyszert szedsz, hogy nem szoptathatod?
2011. márc. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

Nem mindegy,hogy milyen gyógyszert szed???Nem tud szoptatni már és kész!!!Nem ez volt a kérdés!


Kedves Kérdező!Én még azért a tehéntejjel várnék!Szerintem vagy tápszer vagy tejital!Kérdezd meg a dokitokat!

2011. márc. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

utolsó:

Elgurult a gyógyszered??

Csak azért kérdzetm, mert sok orvos antibiotikum mellet eltanácsol a szoptatástól..segíteni akartam

Amúgy meg SKH mit kérdzezek, menj aludj egyet, vagy kötögessél


ue

2011. márc. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én már nem kezdenék tápozni, szoktatnám a tejhez.
2011. márc. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!