Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Banánt babának hányadik hótól...

Banánt babának hányadik hótól szabad adni?

Figyelt kérdés
Van, ahol 6. van, ahol 12. hótól ajánlják.
2011. márc. 15. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
mi 6 hónapos kora óta adtuk,semmi baja nem volt és imádja most is:D
2011. márc. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

banánt? ha nem allergiás egyikőtök sem,-pollen allergia,ezen belül is a parlagfű- akkor már 4 hónapos kortól lehet adni!!


Én 4 hónapos koruktól adtam a gyerekeinknek (őszibarackkal,és rizzsel együtt-egyebek közt)

2011. márc. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A banán az elsők között van amit a baba kaphat hozzátápláláskor. Nyugodtan adhatod 6 hónaposan.
2011. márc. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Orchidea001 ***** válasza:
Én 4 honaptol adtam es imadja!
2011. márc. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
6, 7. hótól.
2011. márc. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

6 hótól meg lehet próbálni. nálunk, tesóméknál nem jött be, huknak, hánynak tőle. meg szorulást okoz.

de ha nincs gondja vele, akkor nagyon finommá teszi az ételét.

2011. márc. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem 4 hónaposan már adtam. Először negyedet, utána felet, a végén már egy egészet megevett egy egész doboz joghurttal keverve. Annyit evett belőle hogy most már undora van tőle, 15 hós és egyáltalán nem kell neki:))
2011. márc. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hozzátáplálási táblázatom van, mindkettőben 7 hónapos kortól szerepel. A védőnőm viszont 8 hónapos kortól javasolta bevezetni, egyrészt mert déligyümölcs, nem hazai, másrészt mert fogja a hasat.
2011. márc. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!