Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtatok már tartós haspuffadás...

Adtatok már tartós haspuffadásra 1,5-2 éves gyereknek probiotikumot?

Figyelt kérdés
Kislányom eléggé haspuffadós és protexint ajánlottak a csökkentésére.
2011. márc. 15. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:

igen, igen, igen.

a lányomnál 6 hetes kúrát csináltunk, most fejeztük be, és összehasonlíthatatlanul jobb lett az emésztése. eddig nem adtam neki semmi puffasztóst, mégis sokat pukizott és fájt a hasa, de végre eheti a borsófőzeléket, kaphat zöldbabot, nem sokára kipróbálom a sárgaborsót is.

csak ajánlani tudom, viszont eszméletlenül drága, 2 heti adag 3.500 Ft. 6 hetet csináltunk végig.

2011. márc. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Probinult kap 2,5 évesem ez a 4.hét,és nagyon jó,nincs olyan sok puki,nem fáj a pocak és nincsen hasmenése.
2011. márc. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Protexint kap a 16 hónapos fiam minden hónapban 10-et. Bár nem erre a problémára kaptuk, de észrevehetően jobban bír olyan kajákat, amitől előtte szenvedett, pl. a borsó. És jobban megragadnak rajta a dekák, eddig alig hízott 15-25 dekákat havonta, most meg 60-at egy hónap alatt!
2011. márc. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

pro-kid is jó, de szerintem kezdetben próbálkozz napi egy joghurttal, valakinél az is elég..

Emellett fedezd fel és szűntesd meg az okokat.

2011. ápr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A protexin kapható ampullában is? Gondolom igen,mert kicsiknek adjátok,de neten nem találom....köszi:)
2011. ápr. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
por alakban van, bő folyadékban kell feloldani, és így kell megitatni a gyerekkel.
2011. ápr. 4. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
köszi!
2011. ápr. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!