Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen probiotikumot adjak 14...

Milyen probiotikumot adjak 14 hónapos fiamnak?

Figyelt kérdés
antibiotikumot szed,viszont a normaflor-ról sokan azt mondják az a legrosszabb.Múltkor egy "ismerősöm"mondott egy másik fajtát ami nagyon jó szerinte,de nem emlékszem pontosan a nevére,valami probi valami,és talán kids is volt benne...nem tudja esetleg valaki melyik lehet ez,és mennyibe kerül?Vagy valami más,ami bevált nektek?És lenne még egy kérdésem,hogy az nem baj,ha már 3napja szedi az antibiotikumot,és csak most kezdeném el adni mellé a probiotikumot?Vagy már inkább akkor ne adjam?És meddig kellene adni,amig el nem fogy?Köszönöm!
2011. szept. 22. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Bonolact pro+kid A kislányom emésztőrendszere teljesen rottyon volt, emésztetlenül távozott belőle az étel pár óra után, állandóan beteg volt. Így szedte: 5 napig: 2X1 kanál, 10 napig 1X1 kanál, 1 hét szünet, 10 napig 1X1 kanál. Nagyon jót tett neki, teljesen rendbejött, feljavult az immunrendszere is. Úgy emlékszem kb. 1800 Ft, de ez már nem biztos.

Jobbulást a fiadnak!

2011. szept. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk a probinul vált be.

Egyébként adhatod neki , nem baj ha nem szed antibiotikumot. De ha elfogadsz egy jó tanácsot, ha máskor antibiotikumot kap, vegyed is mellé a probiotikumot.

2011. szept. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm,nem tudom melyiket mondhatta,de megkérdem majd ezeket is a gyógyszertárba.Szoktam neki mindig,csak eddig a normaflort vettem,de mostanában hallottam sok mindenkitől(más dokitól is),hogy az a legrosszabb.Szedi most is az antibiotikumot,csak totál kiment a fejemből mikor váltottam ki neki,hogy vegyek mellé prob.-ot is.Az nem baj ha neki nem megy a hasa,nem hány,"csak"a torka piros picit,igy is adhatom neki a prob.-ot?Akkor végülis amit megveszek majd neki,adhatom neki addig még el nem fogy?
2011. szept. 22. 11:54
 4/5 anonim ***** válasza:
1-2 hetes kúra elég a probiotikumból. A bonolact-tal mi nagyon megjártuk. Egy kúrát használtam (talán egy hétig), aztán szerencsére el kellett tenni, mert nem volt beteg, és pár hónap múlva kőkemény volt, dobhattam ki, pedig jól rázártam a tetejét. Van olyan probiotikum, ami ki van adagolva tasakokban, emlékeim szerint 3000Ft felett van az ára. A normaflort talán azért tartják a "legrosszabbnak", mert csak egy bakrétiumtörzset tartalmaz, míg a többi probiotikum komplexebb összetételű.
2011. szept. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm.Végül lactiv babyt vettem,mert az volt a gyógyszertárban,meg egy másik fajta,de arról nem hallottam még,meg az 3 ezer ft fölött volt,ez 1500ft volt,mondjuk csak 7 darab van benne,de 1hétre elég,napi 1kell.Akkor elég ha 1hétig adom neki,vagy vegyek egy másikat is?
2011. szept. 22. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!