Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapja volt császármetszése...

3 hónapja volt császármetszésem, és most újra teherbe estem. Ki fogom tudni hordani a babát?

Figyelt kérdés
2009. febr. 21. 19:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
egy ismerösöm ugyon igy esett teherbe,és természetesen kihordta ugy hogy még az elözö baba szopcsizott.
2009. febr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Szia!2 hónapja volt császármetszésem,de a dokim megmondta,hogy most nem kéne terhesnek lenni:S,cerazettett ajánlotta,de nem szedem,mert rosszul vagyok tőle.Nekem azt mondta,hogy nem tudnám kihordani,mert a méhemnek kb kell jó másfél év a regenálódásdra!
2009. febr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg kell az általánosan 2 év,amit ajánlanak,mert a méh amikor tágulni kezd majd,megrepedhetnek a varratok.Elég veszélyes, de nem lehetetlen,Neked,és orvosodnak kell dönteni erről.

Én is császáros,3 hónapos volt a manó,amikor úgy nézett ki lehet terhes vagyok,akkor én nem vállaltam volna,azok miatt amiket írtam,de nem tudom nálad hogy áll a helyzet,az én méhem nem bírta volna ki.

Remélem sikerül minden úgy ahogy szeretnéd!

2009. febr. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Unokatesóm feleség 6 hónappal a császármetszés után lett terhes. Azt mondták kockázatos kihordania, a placentával voltak gondok, de minden jól alakult. Vigyáznia kellett magára, mint egy veszélyeztetett terhesnek. Azt mondták nagy bátor! Természetes úton szülte meg második kisfiát!


Szerintem ezt az orvosodnak tudnia kell...hogy mekkora a kockázat, milyen ütemben regenerálódsz, stb.

Megmondom őszintén, én nem merném 3 hó után vállalni.

2009. febr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából még csak úgy néz ki, hogy terhes vagyok, bár csak egyszer voltunk együtt, és megszakítással védekeztünk. Egyszer jött még meg szülés óta, de a másodiknak már egy hete meg kellett volna jönnie. Onnan gondolom hogy terhes vagyok, hogy feszül a mellem, és véreset fújok az orromból. (előző terhességemnél is így volt) Holnap fogok tesztelni.
2009. febr. 21. 20:06
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Rettenetesen kockázatos, bár ahogyan előttem írták nem lehetetlen...de , ha kinyílik terhesség alatt a méh varrata a császár helyén a te életed és a kicsi élete is komoly veszélybe kerülhet.


Erősen meggondolandó!

2009. febr. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem biztos , hogy terhes vagy. Én is császárral szültem, 10 hét múlva jött meg először, aztán megint 10 hétre. Én is attól tartottam, hogy terhes lehetek, ugyanis feszült a mellem, hányingerem volt, görcsölt a hasam... pont mint mikor terhes lettem. Sok idő kell ahhoz, hogy ott bent minden a régi legyen.Harmadjára múlthéten jött meg rendesen 4 hétre.Egy hat hónapos kisfiú anyukája
2009. febr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is terhességi tüneteim voltak és már pánikoltam, hogy kicsit hamar duplázunk utódból, de aztán 42 napra megjött. Pedig hányingertől kezdve mindent produkáltam.


Ha esetleg tényleg terhes vagy és az orvosod is azt mondja vállalhatod, akkor az FLP-s Áfonyás aloe gél kifejezetten az női, alhasi szerveket "doppingolja".


Írd majd meg lécci a teszt eredményét ide.

2009. febr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem ki lehet hordani, csak esetleg jobban kell vigyázni magadra. Ha úgy alakul szerintem beszéld meg az orvosoddal.De ha mondjuk , nagyon ellenkezik és te meg szeretnéd tartani, akkor kérd ki egy másik orvos véleményét is. Biztos van benne kockázat, de ahogy írták nem lehetetlen. Szerintem az is sokat számít, hogy te hogy állsz a dologhoz!

Nekem van ismerősöm aki császár után ikreket szült.Igaz nagyobb volt a kor külömbség,de arra is azt mondták, hogy nagyon kockázatos,és lám nem lett semmi baja. Ő is meg az ikrek is jól vannak.


Egyébként te nem bánnád ha jönne a kistesó?

Légyszi majd írd meg hogy van-e baba?

2009. febr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én ismerősöm ikrekkel volt császározva, majd 6 hónap múlva teherbe esett(vagyis ekkor jelentették be), megtartották mert hát az előzők is több évre fogantak meg! Kihordta, sőtt természetes úton szült több mint 4 kilós gyereket!
2009. febr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!