Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sürgős! MIlyen diétás étrendet...

Sürgős! MIlyen diétás étrendet ajánlanál?

Figyelt kérdés

21 hós a fiam és 4 napja megy a hasa.Orvosnál voltunk,de csak annyit mondott a (gyógyszer mellett)hogy diétázzon.

Na most a sima krumplit nem eszi meg.Háztartási keksztől már csömöre van.Ma adtam piritóst nem ette meg.Alig eszik 4 napja.Inni iszik sokat.Banánt is evett de azon kívül nem sok gyümi van amit megszik.

Mit szoktatok adni reggeli,ebéd,vacsir ailyenkor???Sürgős lenne


2011. márc. 15. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezek az ételek jutottak eszembe:

Jó minőségű Párizsi-, virsli,ropi,héjában sült krumpli, főzd meg a rízst és darabolj bele teflonban megsült virslit.

2011. márc. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Főtt rizs, és reszelj rá keserű csokit! Ezt nekem orvos ajánlotta. Meg rendes kóla, pár kanál úgy hogy teljesen kikevered a szénsavat belőle. (Tényleg csak pár kanál!)
2011. márc. 16. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm kipróbálom a krumplisat és ha nem jön be akkor a rizst csokival.

szénsavnélkül cola?érdekes:)de egy próbát megér

2011. márc. 16. 08:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok. A doki azt mondta hogy a kólában van valami ami megszünteti a hányást és hasmenést. Vagy legalább segit megszüntetni. A szénsavat azért kell kikeverni hogy ne böfögtesse, mert akkor hányhat is könnyen na meg pici még a szénsavhoz.

Remélem hamar meggyógyultok! Ropit is próbálhatsz adni neki!

2011. márc. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a répa(lé) is hasfogó
2011. márc. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

másodiknak oké megpróbáljuk:D

ropit,sós kekszet adok azt eszi is immel-ámmal.

Folyadékot még jó hogy iszik mert alapból olyan mint egy kacsa:D

Mára mindenki fosik:P

Most fagyasztottam le a délelőtt főzött két napra elegendő pörköltet és sütöttem héjában sült krumplit.Ezek szerint mégiscsak vmi vírut kaptunk el.

Köszönöm mégegyszer

2011. márc. 16. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!