Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan sikerült neketek a...

Hogyan sikerült neketek a kislány?

Figyelt kérdés
Van egy szuper kisfiam és nagyon szeretnénk még egy babát és bizony kislányba reménykedünk! Van tuti tipp???
2011. márc. 15. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősömnek két kislánya született. Nagyon -nagyon akartak egy kisfiút harmadiknak. Kínai naptár, Jónás nap, ilyen-olyan holdállás, horoszkóp, pózok stb. szóval mindennek utánanéztek, hogy "biztosra" menjenek.

Spontán ikerterhes lett, két kislánnyal. :)))))))


Neked drukkolok!

2011. márc. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekünk bejött a kínai naptár! [link]

Szeptemberben kezdünk el próbálkozni a kis tesón, remélem az is bejön és kisfiú lesz! De amúgy a férfi dönti el, már mint a kromoszómája!

2011. márc. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, mi éppen ovulációkor voltunk együtt, szóval elvileg fiú kéne hogy legyen de (az én legnagyobb örömömre)kislány lett, szerintem ezt nem nagyon lehet befolyásolni, kinek mi van megírva:) másodjára én is nagyon szeretnék egy öcsikét, de ha hugi lesz annak is nagyon fogunk örülni:)
2011. márc. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
detto mint az utolso hozzaszolonal.Elmeletileg fiamnak kellene lennie de nagy oromore kislany lett.En bizok a tovabbiakban is ilyen ugyesek leszunk, mert 3 lanyt szeretnek :D
2011. márc. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!