Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babája sokáig (1...

Akinek a babája sokáig (1 éves kor után) csak ölben vagy cicin aludt el, annak hogyan és mikor sikerült átszoktatni?

Figyelt kérdés

Kisfiam 1 éves,és hiába próbálkozok már rég óta nem tud egyedül elaludni a kiságyban.

Kinek hogy szokott át?és mikor?


2011. okt. 10. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:

17 hónapos és a mai napig cicin alszik el. Nekem. Ha én nem vagyok ott, akkor az apja el tudja altatni mindenféle kunszt nélkül, mert már megérti, hogy apánál nincs cici és kész.

Szerintem felesleges erőltetni a dolgot, majd ha nagyobb lesz, szépen el lehet neki magyarázni. Ha egy évig jó volt így, akkor még egy fél évet kibírtok. :)

2011. okt. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ja nem gond, csak néha túl nagy a környezeti nyomás:)
2011. okt. 10. 11:34
 3/4 krisztivan ***** válasza:
Kisfiam 11 hósan kezdte az ölben alvást.Kiderült hogy hamarabb is átállhattunk volna rá mert így kb.15 perc és alszik.Elalszik rajtam ,leteszem az ágyába és nincs sírás meg álldogálás a kiságyban.Nem tart 1 órán át az altatása a saját ágyában.Ne figyelj másra csak a ti igényeitekre.Ha így jó nektek,másnak nincs köze hozzá hogyan altatod a babádat.:)
2011. okt. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi.

hát igen, ha megpróbálom lerakni cici vagy ringatás nélkül, akkor 1-1,5 órán keresztül kínlódunk, sír...szóval marad a ringatás:)

2011. okt. 10. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!