Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segitenek nektek az Apukák?

Segitenek nektek az Apukák?

Figyelt kérdés
házimunka, bevásárlás, sétáltatás.Az enyém semmit.Minden nap mondom, hol szebben, hol csunyábban, de nem érdekli, azt mondja más is végez házimunkát nem csak én, egyszerüen nem tudom megértetni vele, hogy nem birom egyedül, főleg, hogy ő közben alszik, játszik, pihen.
2011. márc. 16. 11:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Igen, sokat segít a férjem.

Nem konkrét dolgokban, hanem mindig, amiben kell.

hazafelé mindig megkérdezi, vegyen -e valamit. (közért).

Attól függ mikor ér haza, játszik a gyerekkel, este ő fürdet, vagy ilyesmi.

Meg ha látja rajtam, hogy elég, most kéne egy kis szabadság, akkor vigyáz a gyerekre akár fél napig is.

Bár ilyen ritkán van.

2011. márc. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Nekem mindig segít Apuka!

Sajnálom h ilyen a "tiéd":-(

2011. márc. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
apa ugyanúgy mint én. szokott takarítani, mosogatni, jön velünk sétálni, főz, mindent együtt csnálunk! nem magamnak szültem a gyereket, kettőnknek. persze lehet néha ő is szívesebben játszana a gépen, v ülne és tvzne, meg éjjel aludna, meg reggel 10ig.... de hát ÉN IS!!!!!!! de neki nem kell különösebb vita, szólok h lécci mosogass el, kérlek gyere segíteni a gyerekkel...jön.sőőőt! ha nem dolgozik, mindig ő fürdeti.
2011. márc. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Igen, elég sokat segít. Bevásárlás, fürdetés, hétvégén játszik a babával (8 hós), amíg én haladok ezzel-azzal.

De pl éjszaka sose vártam el, hogy felkeljen a gyerekhez, meg ilyesmi.


Szerintem ez érettség kérdése. Sajnálom, hogy ilyen a párod, már azért "benőhetett volna a feje lágya", gondolom nem 18 éves...

2011. márc. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Nekem itthon dolgozik a párom. Ha dolgom van akkor rásózom a kölköt. :) Ha fáj a pocija a gyereknek akkor "tekergeti meg". Peluscsere átlag napi egyszer. De házimunkát nem csinál. De amikor látja hogy kivagyok akkor önként elviszi játszani a picit hogy pihenhessek. Sajna nem minden pasi egyforma... Próbálj meg vele leülni beszélni megint, hátha..
2011. márc. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
persze.segít,sőt nálunk csak ő vásárol be,igy sokkal jobban kijövünk anyagilag is.Ha kell elmosogat,a főzésbe is segít,és időnként megcsinál olyan munkát amire nekem már nem marad időm,pl kitakarítja a spejzt,a gyereknél is maximálisan segít,2 éves,és nagyon sokat játszik vele,elviszi fél napokra kirándulni egyedül,tisztába teszi,fürdeti,eteti,és neveli is.Ez igy természetes,a ház az övé is,és a gyerek is.Természetesen én a dolgok oroszlán részét megcsinálom mire hazajön,mert azért ő is dolgozik elég szépen.
2011. márc. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Szerencsére segít. Én egyáltalán nem mosogatok, ő korán kelő és ami előző nap összegyűlt, azt mire felkelek mindig elmossa. Ha hazajön munkából fürcsi előtt mindig játszik min.1 órát a kicsivel, már megvan a bevett kis szokásuk. Imád vele babakocsizni, ha nyűgösebb a baba, akkor pedig autózni viszi el, ott hamar be is alszik babuci.

Sajnálom, hogy ilyen a párod. Talán mutasd meg neki, amiket ide írtak az Anyukák, hátha észbe kap és elszégyelli magát. Egy gyereknek két szülője van és a házat is többen lakjátok!

2011. márc. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
34 éves, minden nap elmondom, a baj az hogy az utóbbi időben mindig sirva. Nem vagyok házi Izaura, elmondom, hogy egyedül érzem magam, hogy könnyebb lenne ha nem kéne utána is mindent elpakolnom, de semmi...én vagyok az elégedtelnen, stb....
2011. márc. 16. 11:44
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, egyre inkább kezdek rájönni, hogy engem ez az ember nem tisztel, és akkor kérem minek is vagyunk együtt?
2011. márc. 16. 11:45
 10/23 anonim ***** válasza:
Igen. Szerencsére mindenben mellettem áll. Én tanulok ezért olyankor ő vigyáz a kislányunkra. És egyébként is mikor rossz az idő és nem tudom magammal vinni akkor is együtt vannak. Csak a baba körüli teendőket látja el ha szükséges, mást nem is várnék el tőle, mint házi munka és egyebek ez az én dolgom még akkor is ha van egy kismanónk. Ez is nagy segítség szerintem amit munka mellett meg tesz értünk/értem.
2011. márc. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!