Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adtatok először májkréme...

Mikor adtatok először májkrémet, felvágottat a babának és milyet? Nemsokára 11 hós lesz a gyermekem, és már szeretném bővíteni a vajaskenyér + sajt v. virsli v. tojás kombinációt. Melyek a legjobb márkák?

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, h ennyi idősen én már adtam neki felvágottakat. Májkrémből az a legjobb, amit te csinálsz :) Pici hagymát piritasz, bele a máj, pici só, incifinci bors, amikor elkészül, leturmixolod, kész. Azóta nem veszek májkrémet, hanem magam csinálom nekünk is :)
2011. márc. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lidlben lehet kapni nagyon finom Twinner márkájú csirke- vagy pulykamell sonkát, nincs benne bőrke és társai, csak húsból készült. Így néz ki: [link]

Ezen kívül a Lidlben szoktunk venni májast is, amiben husidarabok is vannak, az is nagyon finom, az Dulano márkájú, ebben sincs bőrke, csak sertéshús, máj és szalonna, plusz fűszerek.

Lidlben szoktam venni a tömlős sajtot is, From'Dor márkájú, abban sincs E betű.

2011. márc. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! Mindkettő hasznos volt.
2011. márc. 16. 13:55
 4/5 anonim ***** válasza:
most egy éves múlt, nagyon nagyon ritkán adok neki ilyeneket, teljes kiőrlésű kenyeret eszik max vajjal és joghurtot vagy gyümölcsöt hozzá (almát harap, banánt, körtét) virslit evett egyszer, szerette, de csontliszt.zsír meg hulladék van benne úgyhogy azt hanyagoljuk egyelőre, májkrémet utálja, szerintem kb 1 hónapja adtam neki :)
2011. márc. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

11 hónaposan már adtam ilyesmit a kisfiamnak, persze kizárólag normális minőségű felvágottat és virslit.

Vajból olyat szoktam venni, ami tartalmaz omega3-at, virsliből füstlit vagy a Lidlben kapható Dulano márkát. Felvágottból szintén Sága selyemsonka és ilyesmik.

2011. márc. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!