Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bugaboo babakocsit érdemes...

Bugaboo babakocsit érdemes ennyi pénzért megvenni? 200 eFt

Figyelt kérdés
2009. febr. 21. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
szerintem nem
2009. febr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ááááááááááááááááááááááhh! Felesleges flanc. Inkább másra költeném. (pl.: választható oltások vagy baba kötvény, stb...)
2009. febr. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Iszonyat drága az biztos, de az is igaz, hogy sokan dicsérik. Ha úgy merül fel a kérdés, hogy ez vagy a Stokke, akkor inkább ez. Ugyanakkor max. 1,5-2 évre még így sem biztos, hogy megéri megvenni. A 100.000,- Ft környéki vagy az alatti árkategóriában is lehet olyan kocsit találni aminek használati értéke nem tér el lényegesen tőle, de sokkal jobb az ár érték aránya.
2009. febr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kidobott pénz! Tényleg csak 1,5 évre kell, ha elkezd járni úgyse akar beleülni! 1 évesen már inkább a bicó kellett nekünk, olyan amit én tolok egy karral és irányítani is tudom, ő csak kapaszkodik és nagyon élvezi!
2009. febr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Lehet a babád nem is fogja szeretni a babakocsizást!
2009. febr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem költenék ennyit egy babakocsira, az biztos! Még a felét sem! Tényleg csak addig használod, amíg nem jár a kicsi, aztán már nem akar majd kocsikázni! Mellesleg babakocsival sok helyen botrányos a közlekedés, a vásárlás. Így vettem egy olcsóbb babakocsit, ami tudja azt, amit egy babakocsinak okvetlenül tudnia kell, meg egy mei tai-t. Mondanom sem kell, h utóbbival százszor könnyebb minden, imádom! Babakocsit csak akkor használunk, ha feltétlenül szükséges.
2009. febr. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a mei tai?
2009. febr. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is néztem annó azt a kocsit, de aztán Quinny buzz lett belőle, mert a bugaboo mózes része nekem nagyon alacsonyan volt, pedig csak 165 vagyok, a quinnyiben pedig olyan jó magasan van a mózes rész és merev falú ami nekem jobban bejött mint a bugaboonál ott csak úgy lóg a mózes. A quinny sport része is kényelmesebbnek tűnik nekem mint a bugabooé, puhább. Nagyon jó a szúnyogháló hozzá, ha kirakod a babát aludni, nem kell félni hogy megcsípi valami, vagy rászáll a légy stb. 3 kerekű, s nagyon könnyű irányítani, kinyitni is sokkal könnyebb, és nagyon jó színekben lehet kapni, nálunk a mózes capri kék, az ülőrész rózsaszín narancs, a hordozó pedig fekete narancs, és ha akciósan veszed, a szett hordozó kocsi mózes kijön 200 ezerből.

A brendonban van ez is, az is, össze tudod hasonlítani, kérdd meg az eladót mutassa meg melyik hogy csukódik nyílik, mózessel ülőrésszel hordozóval milyen, tologasd meg, s akkor meglátod számodra melyik kényelmesebb, szimpatikusabb. Én úgy voltam vele, egyszer veszek babakocsit, de az kiszolgája majd a tervezett 2 babát, s ha kell még hugomnak is oda tudom majd adni, s nincs kedvem a silány minőségű babakocsival bíbelődni hogy kiesik a kereke, önállósodnak a kerekei, nem arra megy amerre akarom, hamar kinövi a gyerek, s minden második ugyan olyan és szembe jön velem. Mindenkinek más fontos, s másra költ inkább többet kevesebbet.

2009. febr. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igen, nagyon jó babakocsi. Minden babakocsi eltolahtó A-ból B-be, de van ami sokkal használhatóbb, mint a többi. Fontos! Ne ott vedd meg, ahol nem tudják megmutatni, hogyan használható, ill. a használt kocsiknál vigyázz, mert többe kerülhet a leves, mint a hús! Csak kicserélem a kopott kerekeket meg a huzatot, és jobban jársz egy új garanciális kocsival...
2011. máj. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!