Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasznos az álom etetés?

Hasznos az álom etetés?

Figyelt kérdés
Bevált valakinek?
2009. febr. 21. 21:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%

szerintem ne könyv szerint etesd és altasd a gyermekedet, hanem ahogy neki arra szüksége van.

de nem tudom, sosem próbáltam...

2009. febr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk az álom etetés az mikor a lányom felkel szopizik párat e´s ma´r alszik is.Ez megy mióta megszületett.13 hónapja minden éjjel többször.
2009. febr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Mi az az álom etetés? Nálunk akkor van, amikor én félálomban szopiztatom a csajszit, amikor 3-4. alkalommal ébred éjjel..)))
2009. febr. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Nekünk nem vált be. Mindig felriadt arra,ha megakartam etetni. Utána alig bírtam visszaaltatni :)
2009. febr. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk nagyon bevállt. Most már ugyan nincs rá szükség mert 9,5 hónapos a kislányom. És gyorsan hozzáteszem, hogy ez nálunk ösztönösen alakult így nem pedig könyv szerint. De nem az a lényeg, hogy milyen hatás által találod meg a megfelelő módszereket a gyermeked nevelésében, hanem hogy megérted őt, és az igényei szerint látod el. Hogy ebben az ösztönöd, a tanácsok, vagy esetleg egy könyv segít az teljesen lényegtelen. Tégy mindent legjobb belátásod szerint. Boldog babázást.
2009. febr. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

nálunk ez első 2 hónapban működtek így az éjszakai szopik (a könyvet csak nemrég olvastam, nem tudtam ,hogy ez egy "módszer").

Elég jó alvókája volt annakidején, és amikor már eljött az etetési idő, és álmában elkezdett ficeregni, tudtam hogy éhes. Szépen kivettem, cici, kajolás (még a szemét sem nyitotta ki közben), utána a vállamon 1-2 perc alatt kijött az a minibüfi amit ilyenkor lenyelt - már ha volt büfi, többnyire nem - visszatettem és aludt zsinórban a következő evésidőig.

2009. febr. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

Én már szinte az első naptól úgy szoptattam meg éjjel a fiamat, hogy semmit nem szóltam hozzá, nem is "barátkoztam" vele, ebből ő is nagyon hamar megtanulta, hogy éjjel aludni kell, és ha felébred, akkor csak evés van, mókázgatás nincs. Ha felébred (természetesen nem én keltegetem) szopizik, büfi, utána leteszem, és már alszik is. Pelust is csak reggel cserélek neki. Gondolom ez lehet az "álom etetés". :)

Most 5 hónapos.

2009. febr. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
az álometetés nem az, amikor te félálomban eteted a gyermekedet, vagy amikor ő felébred, h éhes. hanem, hogy mikor te lekeküdnél aludni, előtte még megeteted, hogy "hagyjon" téged éjjel békén. gusztustalan dolog, meg az a könyv is az. nyugodtan lepontozhattok megint, az 1. voltam.
2009. febr. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%

Igen nekünk bevált,igaz csak mostanában tudtam meg,hogy így hívják!Nekem a nagyfiamnál tanácsolta valaki,aki 6 hónapig éjjel 3X kelt fel enni,hogy mielött lefekszem etessem meg.Ezek után kihagyott egy étkezést.Most a kicsinél kezdettől fogva így csinálom,és 2 hónaposan már átaludta az éjszakát.Ráadásul mi későn fekvők vagyunk a párunkkal,ezért alkalmazom ezt.Nem minden babánál válik be,de nekünk bejött!

Szerintem nem gusztustalan dolog,mert az fontos,hogy az anyuka kipihenje magát!Nem?

2009. febr. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
persze, hogy fontos, csak azért felkelteni a babát, hogy az anyuka aludhasson aztán, az nekem nem jön be. lehet, hogy akkor annyira nem is éhes, ez nekem kicsit "kacsatömés" benyomását kelti.
2009. febr. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!