Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valakinek sikerült? Vida ági...

Valakinek sikerült? Vida ági gazdagmami tanfolyamára jár valaki? valóban sikeresek akik elvégezték?

Figyelt kérdés
baba mellett keresek otthoni munkát és ezért érdekelne.
2011. márc. 16. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
egyik ismerősöm szerette volna elvégezni,ő is otthoni munkaként a pici mellett,de mikor meglátta h 40ezer forint(kb,pontosan már nem tudom,de akörül van)a tanfolyamdíj letett róla.
2011. márc. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ. írna esetleg olyan anyuka akinek sikerült elvégezni?
2011. márc. 16. 16:26
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Jaj, még mindig vannak, akiket ez a nő be tud palizni?!?!?

Szerintem egy hatlmas lufi amit csinál, mi az hogy gazdagmami, 40 ezerért.

Itt egy korábbi link, asszem nem kell hozzá kommentár.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2011. márc. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
szerintetek létezik manapság otthon végezhető munka? nem milliomos akarok lenni csak gyed kiegészítés kéne, mert szegény apa szó szerint halálra dolgozza magát,hogy a csajoknak mindene meglegyen.
2011. márc. 16. 16:35
 5/10 anonim ***** válasza:

Második vagyok, piackutató cégeknél van ilyen szervező, aki a kutatásokra szervez csoportokat. Talán ott......

Sajtófigyelés, amit az egyik barátnőm csinált, esetleg vmilyen információs szolgálat, ahol felhívnak egy 0640-es számot és mittudomén 8-12-ig nálad csöng ki.

2011. márc. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2011. márc. 16. 16:42
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Nyáron végeztem a tanfolyamot! Nekem bejött! Nem tudok rosszat mondani!
2011. márc. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én nézegettem mindkét oldalát. A kismamamblog nekem nagyon nem jött be, kicsit olyan, mintha könyvek lennének összeollózva.


A gazdagmami oldalt viszont szeretem. Szeretem a blogját, mert jó dolgokat hoz témának,és lehet belőle tanulni, FB-n is segített már, és azért jó, mert amit ír saját tapasztalatból (is) írja, elvégre a saját, működő és pénzt termelő oldalain mutat be egy-egy dolgot.


Nem vettem még meg csomagját, mert egyik sem tetszett különösebben, a kezdők ajánlata nekem egy nagy lufinak tűnik, a haladó javát meg már tudom, mert kb. 40 hírlevelet olvasok a témában.

2011. márc. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én elvégeztem 3 éve az első tanfolyamot és tavaly a haladót is (Akadémia). 3 gyerekem van, a munkahelyemre visszavettek volna, de napi 10 óra munka nem fért volna bele. Most a gyerekek mellett a férjemmel családi vállalkozást csináltunk és én lettem a marketinges. Mind a két anyag nagyon alapos, gyakorlatias, követhető és rengeteg :) Vettem már másoktól is online marketing anyagokat, de 10-20 ezerért max. 70 oldalnyi könyvet kapsz. Ágié viszont mennyiségre is sok, nincs hiányérzeted, hogy valamit kihagyott vagy nem mondott el. Mindent megmutat a gyakorlatban is, nem csak ötleteket ad, aztán csináld meg, ahogy tudod.
2011. márc. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó! még mindig megvan a biznisz?
2019. máj. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!