Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amniocentézis után 4 nappal...

Amniocentézis után 4 nappal járok, amióta elvégezték a beavatkozást időnként keményedik a hasam. Szedem a magne b6-ot, valamelyest jobb. Elmúlhat-e idővel, ha pihenek? Egyelőre feküdnöm kell.

Figyelt kérdés
2009. júl. 17. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia.persze elmúlik,de tényleg pihenned kell.persze a haskeményedés azért még előfog fordulni,de nem a beavatkozás miatt.vigyázz magadra.
2009. júl. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Amnio után 4 nappal már nem a beavatkozástól keményedik a pocid! :) Én csak 1 napot pihentem utána, másnap már mentem dolgozni, de egy hétig nem emelgettem semmit. Mivel irodában dolgoztam, nem volt semmi megerőltető munkám. Azért csak pihengess, és ne emelgess nehéz dolgokat. :)
2009. júl. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is voltam öt hete.Én négy napig csak feküdtem,mert én is éreztem,hogy a pocakom igényli.Kb.3hétig nem hajoltam.és nem is emeltem semmit.Most már érzem,hogy jobban bírom a hétköznapi terheket.Óvatos légy,vigyázz magadra.Semmi sem fontosabb,mint a baba.24hetes
2009. júl. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Végül aztán teljesen elmúlt a keményedésed? Szerinted is jó a magne b6 erre?
2009. júl. 19. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!