Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány óránként kell ennie a 3...

Hány óránként kell ennie a 3 hónapos babámnak? Még mindig 3 óránként vagy pedig már 4 óránként?

Figyelt kérdés
A doktornőnk drága tápszert írt fel nekünk és elég hamar elfogy(6 nap).Nem győzöm kiváltani.
2011. márc. 16. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy éhes. Minden baba másképp eszik. nekem volt amelyik 2 óránként evett és volt amelyik 4 óránként. Tudja ő, hogy mikor éhes.
2011. márc. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Erre szerintem sincs külön "szabály". Minden baba más. Függ attól is, hogy mennyit eszik egy evésre, tejcsit vagy tápot kap, és az ő kis szervezete hogyan dolgozza fel.
2011. márc. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha gondolod, hogy sűrű a 3 óránkénti evés, próbáld meg húzni az időt az etetések között. Ő úgyis jelezni fog, ha éhes. :)
2011. márc. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk hasonló a szitu....Emeltem az adagot,azzal 4-4,5 órát bír,a kevesebbel hármat!Ma beszéltem a dokival,hogy mi legyen,mert a napi mennyiség mindenképp ugyan az,csak más az arány!Azt mondta maradjunk a kevesebbnél,mert jön a melegebb idő és kell a folyadék.Hát így mi most maradunk a többször kevesebbnél!Ha neked/nektek jobb lenne a 4 óránkénti evés akkor próbálj adagot emelni,és nézd meg hogy reagál! :)
2011. márc. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ahogy kéri.

nálunk épp 3 hóig evett 3-4-5 óránként, utána 2-3.

2011. márc. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
én azt mondom, hogy akkor etesd amikor éhes, ha 3 óránként akkor 3 óránként ha 4 akkor 4. szerintem butaság ezt szabályozni, a tesómnak a kislányánál is azt mondták h kevesebbet kapjon ritkán mert nagyon hízik (igaz ő tápis baba volt) de a következő etetésnél meg olyan mohón evett hogy a vége hányás lett, nem kell ezt szabályozni, majd kialakul minden; nálunk pl úgy volt hogy amíg szoptattam (4 és fél hónapig) akkor 3 óránként evett mikor elfogyott a tejecske a tápinál meg elég volt a 4 órás evés
2011. márc. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 krisztivan ***** válasza:
Mindenképp a babádra figyelj.Ha neki jó a 4 óránként akkor térjetek át arra.Nekem be kellett vezetnem a 4 órás kaját mert állandóan evett volna,ami nem baj de folyamarosan bukta vissza ami bement.Már a végén egész napunk csak evésből állt.Így szabályoztam és nagyon jól vette a dolgot.De szerintem beszélj a dokinővel is ,hogy olcsobb tápot írjon föl.Tényleg sokba kerülnek és nem foglalkoznak ezzel az orvosok.
2011. márc. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!