Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Esőbe hogy szoktátok vinni...

Esőbe hogy szoktátok vinni oltásra a babátokat?

Figyelt kérdés
4 hónapos a kislányom és ma kell vinni oltásra. De szakad az eső és pont szembe is esik. Hogy szoktátok vinni így? Nekünk nincs kocsi így csak babakocsival tudom vinni.
2011. márc. 17. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
esővédőd teszel a babakocsira, meg te is felveszel egy esőkabátot. jobb ötletem sajnos nincs. kocsi lenne a legjobb megoldás.
2011. márc. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Èn sétáltam többször esöben. Még úgy is hogy elkellett menni a boltba és szakadt.

Rátettem az esövédöt az teljesen megvédte töle, nem volt baj hogy zuhogott. nagyszélbe is felteszem.

ha nincs esövédöd, akkor inkább hívd fel a dokit hogy következö héten viszed vagy holnap. Annak nincs értelme hogy teljesen eláztok.

2011. márc. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hordozókendő, vagy kenguru is segítség lenne. Ha nincs, marad a babakocsi és esővédő. Remélem addig eláll az eső és nem lesz semmi gond.
2011. márc. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha van a babakocsin esővédő akkor azzal. ha nincs akkor...hát ez nehéz. ha jó erős a karod akkor baba kézbe, másikba esernyő. vagy valaki elkisér aki tartja az esernyőt.
2011. márc. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk ez az oltás húzódott két hetet, mert szabadságon volt az orvos. Tényleg felhívhatod, nem baj, ha később kapja meg. Egyébként mi is szoktunk esőben sétálni, esővédővel, és szélben is mindig használjuk.
2011. márc. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Esővédő a babakocsin, vagy kenguru és esernyő.

Nem is értem ezt a kérdést.

Vagy halaszd el az oltást, ha zavar az eső.


Remélem azóta megjártátok, és jól viselte a babád az oltást.

2011. márc. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Elmentünk orvoshoz megvártam hogy egy kicsit csendesedjen az eső. Kicsit sírt az oltásnál kidőlt 2 órától 7-ig aludt.
2011. márc. 17. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!