Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sport babakocsiba télen hogy...

Sport babakocsiba télen hogy szoktátok vinni babátokat?

Figyelt kérdés

Ha nincs a kocsihoz lábzsák, elég csak az overáll? Kényelmesen tud ülni a baba ebben a bundazsákba?

[link]


2011. febr. 23. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kényelmes neki, bár ha nagyon hideg van, akkor teríts alá és rá is egy plédet még. :)
2011. febr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mi gyapjú bundazsákot teszünk a babakocsiba, be lehet rendesen kötni és jó meleg, egészen a hónapljáig felér!
2011. febr. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Néztem már gyapjú bundazsákot, de nagyon drága. :( Teszveszen meg vaterán nem szeretek vásárolni.
2011. febr. 24. 20:39
 4/10 anonim ***** válasza:

második válaszoló vagyok. tényleg elég drágák, n is anno 40 000 körül láttam őket, de végül sokkal olcsóbban vettem, az alábbi linken láthatod hol és mennyiért:

[link]

2011. febr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a linket. Nagyon jól néz ki, de sajnos nekem még így is drága.
2011. febr. 24. 22:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Kényelmesnek kényelmes lesz, de szerintem is teríts még alá és fölé is egy plédet, vagy ha van birkaszőrötök otthon az legyen a babakocsi aljában.
2011. febr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát pedig a teszvaterán nagyon jókat lehet kifogni az új ár töredékéért. Több tízezreket lehet spórolni. :)


Amúgy nekünk ilyen van pirosban, a kocsink is az, lányunk van :)

[link]


Nagyon jó meleg, és védi a popsiját hátát is. A teteje összehúzhatós.

2011. febr. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vásárokon, piacokon olcsón ki lehet fogni a bárányszőrt és a gyapjú dolgokat is. Mi is vásárban vettünk bárányszőrt, amit a babakocsiban használtunk, később átraktam az autóba a gyerekülésbe. Tehát nagyon sokáig tudtuk használni. És úgy már megérte az árát. 10ezer körül volt, ha jól emlékszem.
2011. febr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezt nézd meg, nekünk innen van!

[link]

2011. febr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen jó.

Én úgy szoktam, hogy a bundazsák a babakocsiban, és azon belül a lányom overálban csücsül. Esetleg, ha nagyon nagy minuszok vannak, egy plusz polár plédet érdemes rá teríteni.


Én overál alatt normál ruhát (hosszú ujjú body, vastag pulcsi, harisnya, nadrág, vastag zokni) adok rá, így biztosan nem fázik.


Nekem amúgy ilyen bundazsákom van [link] , használtan volt 6 ezer, így sztem a tiéd nagyon jó! Nem hiszem, hogy annyira nagy a minőségbeli különbség. :)

2011. febr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!