Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktátok a babátokat...

Hogyan szoktátok a babátokat a bicikli ülésből ki-be rakni? Az enyém mát több mint 11 kg, és nem nagyon bírom felemelni fél kézzel.

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
En ki szoktam tamasztani a biciklit a sajat tamasztojaval, ezen felul olyan helyen probaltam berakni, ahol egyeb tamasztek is vol, illetve a sajat testemmel is tartottam a bicajt, igy mindket kezemet tudtam hasznalni. 3 evesen is betettem igy.
2011. aug. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam 15-16 kg. Egyik kezemmel tartom a bicót, a másik kezemmel a hóna alá nyúlik, és beemelem.
2011. aug. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

:) Enyém már nem baba, mert 2,5 éves múlt, és 15,5 kg.


Megtámasztom a combomnak a biciklit, lehajolok a gyerekért, hóna alá nyúlok és két kézzel beemelem az ülésbe. Közben a bicikli végig nekem van támaszkodva, és így érzem is, ha közben csúszik, vagy dől, és el tudom kapni :)

2011. aug. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyik lábammal átlépek a biciklivázon és úgy emelem be a gyereket. A combommal próbálom tartani addig a bringát.
2011. aug. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!