Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tojást mikortól lehet adni?...

Tojást mikortól lehet adni? Muszáj úgy bevezetni, hogy sárgája, és csak aztán fehérje?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam,hogy egy évesemnek adok bundáskenyeret.Vagy inkább ne?Tésztát már evett leveshez abba is van tojás,nem lett baja tőle.Szerintetek?
2011. márc. 17. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! A tojás sárgáját 9 hónapos kortól, a fehérjét pedig 1éves kora után eheti a baba. Mehet a bundikenyér! :)
2011. márc. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de az nem baj,hogy nem volt bevezetve?
2011. márc. 17. 12:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Bevezetve nem volt? Akkor a tojás tartalmú tészta mi volt? :))) Nyugodtan mehet a bundikenyér!
2011. márc. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ma adtam először a 13 hónapos kisfiamnak bundás kenyeret, eddig csak a tojássárgáját kapta.Igaz a férjem és én is csalánkiütésesek voltunk gyerekkorunkban a tojástól.A bundás kenyeret sütőben sütöttem meg, mert így nemvolt olyan olajos, mintha serpenyőben sült volna.
2011. márc. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó: megkérdezhetem, hogy csináltad a sütőben sült bundikenyeret? Rendesen ugyanúgy megforgattad tojásban a kenyeret, aztán? Tepsibe? Kell alá olaj vagy valami? Hány fokon kell sütni és meddig?

Épp a 7végén bezabált kisfiam bundáskenyérből, aztán meg kihányta az egészet, hirtelen megterhelte a pociját a zsír. :(

2011. márc. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!