Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy 7 hós...

Miért van az, hogy 7 hós babám napközben, egyhuzamban csak max. Fél órát alszik, de azt akár hatszor is?

Figyelt kérdés
Nem lesz emiatt vmi baja? Éjjel nincs gond, rendesen alszik, egyhuzamban kb. 7-8 órát. 1 hónapja még aludt délben 3 órát is egyben, de valamiért ez abbamaradt.
2011. márc. 17. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én 6 hós babám, minden etetés után alszik kb. 20 percet.Éjjel pedig 1x kel fel enni, és alszik is tovább.szerintem ez normális, ők tudják mennyire van szükségük.Egyébként biztos elég az enyémnek, mert jókedvűen vigyorogva ébred.

Azt a 3 órát most felosztja magának sok kevésre.Ettől nem lesz baja, ne aggódj!Egyébként innentől is változni fognak a szokásai.

2011. márc. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én csak azért aggódom, mert azt olvastam, hogy 20 perc után térnek át a mélyalvásra, és így ő sosem tér át?! De bármit csinálok ilyenkor, nem alszik vissza...
2011. márc. 17. 18:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez ment: félórákat aludt percre pontosan és persze álmosan kelt, nem tudtam visszaaltatni se. Elaltatni meg kész rémálom. Most már elmúlt 8hónapos és már csak nap 2szer alszik 1órát vagy 1,5. Azt hittem soha nem jön el ez a pillanat, de kinőtte. Fel a fejjel+! :)
2011. márc. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!