Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kb. két hónapos tápszeres...

Kb. két hónapos tápszeres babák anyukái! Hogyan alszik a babátok napközben? Éjjel mennyit alszik egyhuzamban? És mennyit eszik egyszerre? Naponta hányszor?

Figyelt kérdés
2010. márc. 27. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Este 8-kor

Hajnali 4-kor

Reggel 8-kor

Delben 12-kor

Delutan 4

Termeszetesen van amikor van fel akkar egy ora csuszas is de kb. ez a felallas nallunk. 7 hetes a kisfiam. 110-130ml kozott eszik, attol fugg mennyire ehes.

Ejjel csak egyszer kell enni. Eleg jo alvo este 8-tol reggel 4-ig es utanna visszalszik 8-ig.

2010. márc. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elso vagyok, bocsi elfelejtettem irni, hogy reggel 8-kor felkel, eszik es utanna visszaalszik fel orara vagy egy orara utanna ebren van eleg sokaig altalaban a kovetkezo etkezesig. A 12 orai etkezes utan setalni szoktunk, ezt vegigalussza utanna ebren van. Delutan 16 ora korul ismet kaja ezutan alszik megint egy orat es utanna fent van. Aztan jon a pelus nelkuli rugdalozas meg furdes.
2010. márc. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Huhh, ez jó! Az enyém napközben csak 20-30 perceket alszik, nagyon nincs ez jól...sokat sír.
2010. márc. 27. 11:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mi fél 8fele fürdetünk, fél 9 kor elalszik (akkor csak 60 ml körül eszik) alszik 3-4 körülig akkor 120 ml adok neki, felkel 6-7 körül nézelődik kicsit eszik megint csak 60-70 ml fél órát visszaalszik, akkor délelőtt fenn van pár órát alszik nagyot (vagy kinn a teraszon vagy séta közben) 3-4 órát aztán evés 140 ml körül és játék egészen fürcsiig!
2010. márc. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én lányom holnap lesz 10. hetes, de így eszik már két hete:

reggel 5-kor, majd

reggel 9-kor, közben alszik végig, kb 6 órától

majd 13-kor, előtte is alszik, de szakaszokban, hol alszik, hol nem

13 órás evés után sétálunk, általában végig alszik, majd

18-kor eszik újra, azután fent van és szundikál felváltva este 9-ig. Akkor fürdés, este 10-kor utolsó kaja, és alszik reggel 5-ig.

Egyszerre kb. 120-130 grammot eszik.

2010. márc. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szia, a kisfiam 2 hónapos és 9 napos, tápszeres.

Etetések: 6-kor, 10-kor, 13-kor, 16-kor, 19-kor, 22 után. Fürdés este fél 10-kor, utána az utolsó etetés, majd alszik reggel 6 - fél 7-ig. Elég sokat alszik, rendszerint naponta egy olyan etetés közötti időszak van, amikor nem alszik egyáltalán, tehát szinte minden két etetés között alszik. Ma pl. egész nap aludt, bár igaz, néha elég éberen, nyűgösen alszik, többször felriad. Hatszor eszik naponta, általában 150 ml-t, de naponta egyszer 180 ml-t is szokott enni.

2800 grammal született, most 4800 grammos

2010. márc. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!! Az én babám elhagyta az 5 kilót, pedig 3-mal született...este 8-tól alszik hajnali 2-3-ig. Aztán 5-ig kb...vagy fél 7-ig.
2010. márc. 27. 18:19
 8/8 anonim ***** válasza:

szia! az én lányom 3 hónapos, de egy hónappal ezelőtt is így evett már: este 10-kor, majd reggel 6, 11, 14, 18 óra. akkor 120 milit evett alkalmanként (most 150-et).

szerencsére nappal is elég jól aludt, délelőtt és délután is volt elég hosszú alvása.

de! főleg azért válaszolok Neked, hogy biztassalak, mert a babák nem egyformák! a nagyobbik (most másfél éves) babám picikének is rettentően hasfájós volt, alig aludt nappal és jóval fél éves kora után is evett éjjel, kétszer is - pedig ahogy a hugi, ős is tápszeres volt. ég és föld a két gyerek, de ez természetes. a fiam ma is keveset alszik, van, hogy este fél 11-kor szó szerint ágyba kell paszírozni, mert nem akar aludni...

ha hasfájás okozza a nyugtalanságot, próbálkozz a praktikákkal, ha pedig nem, talán segíthet a testközelség (hordozókendő pl.).

Kitartást kívánok, tudom, ez kemény időszak, de nemsokára könnyebb lesz!

2010. ápr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!