Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 9 hónapos baba mennyit...

Egy 9 hónapos baba mennyit alszik még napközben?

Figyelt kérdés

Az én kisfiam reggeli szopi után is gyakran alszik, meg a második után is, de egyszer mindenképpen, és még az ebéd után is alszik. Nem sok ez? Nem aluszékony így? Az éjszakát is átalussza.

Egyszerűen nem tudom kivinni sétálni, mert leteszem, hogy mindjárt jövök és mire visszaérek alszik.

A babakocsiban meg nem tud elaludni és egy idő után sírva fakad.


2011. nov. 14. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden baba más.Az én 9 hónaposom 9 körül kel,ebéd után alszik kb 2 órát és 18 óra fele még fél-egy órácskát.Ő kint imád aludni séta közben a babakocsiban :)
2011. nov. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én lányom alszik 11-déltől (mikor hogy) kb. 2 órát. Utána délután is aludna bent akár 1 órát is, de olyan fél 6 után, akkor meg max. a babakocsiban hagyom 20 percet aludni, különben este nem akar elaludni.
2011. nov. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!