Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos fiamnak, már a...

14 hónapos fiamnak, már a 6-os pelus is átázik éjjel! Mit tanácsotok? (Nem iszik sokat)

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem is meretet, hanem markat kellene valtanotok, nem?
2011. márc. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
dettó előttemszóló!
2011. márc. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

húúú hány kiló hogy 6-ost adsz rá????? Nem lehet hogy mellette is kifolyik, mert nagy???

Más márkákat próbálj ki....

2011. márc. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én már mindenféle pelust kipróbáltam.

és nálunk a Zöld csomagos tescós vált be. az én fiam is nagyon sokat pisil. De a "márkás" pelenkák mind átáztak. de a tescós az bírja.

Próbáld ki!

2011. márc. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Próbáltunk minden márkát...ez a rossmanos vált be,de már ez a méret is átázik!Amúgy csak 10-11kiló.
2011. márc. 17. 18:47
 6/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nagy rá. A 4es méret elég rá. A méret nem azt jelzi, hogy minél nagyobb szám annál több pisit nyel el. Sőt a 6os már nagyobbakra jó, akik szobatisztaság felé tart, és pont ezért nem olyan jó nedvszívó.
2011. márc. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nappal 4esthasználunk...éjjel is azt használtuk,átázott,aztán 5öst,az is á,végül a 6os jó volt,de már az is átázik!Lemértem a pelust reggel(folyt is ki belőle)430grammos volt:)
2011. márc. 17. 21:09
 8/10 anonim ***** válasza:
éjszakára adj rá pamperst, és szerintem elég a 4+ os, avgy max. az 5ös. az is baj, ha nagy, mert kifolyik a pisi. mi dm-est használunk nappal, de éjszaka csak a pampers!!!mi is 4 nappal, 4+ éjjel!
2011. márc. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Akkor azért tényleg tele van. Én egyszer mértem le egy teli dm-est, az is pont ennyi volt, de még nem folyt ki.

Én a dm-es 4+-ost adom a fiamra, amikor sokat pisil. 11 kiló (17 hónapos). Méretre jó rá még a négyes is, de a 4+ sokkal többet bír. Esetleg próbáld ki ezt is. Mit eszik estefelé? Nem kap gyümölcsöt pl.? Én ha gyümölcsöt eszek, egész éjjel kijárkálok...

2011. márc. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mi nappal 4-es pamperst, estére meg 4+-os tesco-t használunk, de van hogy nekünk is átázik, sztem ezzel nem nagyon lehet mit tenni, ha sokkal nagyobb pelust adsz rá az meg azért ázik át mert eláll a testétől. :S
2011. márc. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!