Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5,5-6 hónapos babátok hányszor...

5,5-6 hónapos babátok hányszor eszik szilárdat egy nap? Milyen ételeket kap anyatejen/tápszeren kívül?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, jövő héten 6 hós, de én eléggé bénázok a hozzátáplálással kapcsolatban. kb 1 hóünapja kezdtem el kóstoltatni, eddig ezt evett: alma, barack, sütőtök.tízóraira kapja először, aztán hol kér utána tápszert, hol nem, néha ebédre is kap valamennyit. Kicsit kaotikus, de ha nem tud kakilni, másnap kevesebbet kap.Néha jól eszik belőle, akkor nem kell tápszer, néha kevesebbet. Holnap adok neki krumplit.Ti hogy álltok?
2011. márc. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Háromszor.Délelőtt,este gyümölcsöt(szilva,banán,alma,barack),délben főzeléket(répa,krumpli,sütőtök,cukkini,zöldbab,borsó)most már husival.Mellette 4-5x szopizik.
2011. márc. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ennyi idősen délelőtt kapott gyümölcsöt babakeksszel, délben pedig főzeléket, amiket én főztem neki. 6 hósan ette az almát, barackot, kis mennyiségben meggyet (az almához), szilvát, illetve kapott sárgabarackot, kicsi banánt, néha körtét.

a főzelékek alapanyaga: répa, krumpli, cékla, sütőtök, gesztenye, cukkini volt, illetve rántással készítettem a főzeléket, volt benne kicsi husi (csirkemell) is.

a többi étkezés tápszer volt.

2011. márc. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!