Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónapos kislányom már két...

13 hónapos kislányom már két hete alig eszik. Mit adtok ilyen korú babátoknak? Nálatok volt ilyen?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta eszik pépesítve mindenfélét. 1éves kora óta pedig egyre darabosabbakat kapott és persze új dolgokat is.(Fokozatosan) Most nem fogad el semmit csak a kenyeret, banánt és a túrórudit. Se hús, se főzeték. Másnál előfordult ilyen? Egyébként szépen alszik, játszik, jókedvű ugyanúgy mint azelőtt.
2011. márc. 17. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Cebion multivitamin :)


Komolyan! Fincsi multivitamin, ami meghozza az étvágyat/ eddig mindenki, aki használta, dicséri.

2011. márc. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nálunk is voltak illetve vannak ilyen időszakok. ezt én úgy oldottam meg, hogy nem kínálgattam 2-3 óránként aggódva, hogy egyen valamit, hanem megvártam, hogy éhes legyen, ő kérjen enni. Így pl. rájöttem, hogy a reggeli tejital és kb fél kifli után semmit nem kaphat ebédig, akkorra már éhes, megeszi a főzeléket. megjegyzem, hogy harapja a kenyeret, a rántott husit, a főzeléket mégis pépesítem szinte teljesen, mert különben nem eszi meg.

Volt néhány hét, amikor egyáltalán nem kapott semmi nasit, szigorúan csak az étkezésekkor kapott egy kis csemegét, ha szépen megette a "rendes" kaját. Lehet, hogy ez többek számára idomításnak tűnik, de egyenlőre, úgy gondolom, én jobban tudom, hogy mire van szüksége, mint ő. ezt azért is gondolom, mert képes lenne egész nap kölesgolyót és sültkrumplit rágcsálni.

2011. márc. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!