Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányás-hasmenéses nyavalyám...

Hányás-hasmenéses nyavalyám van. Mit tehetek, hogy ne kapja el a babám?

Figyelt kérdés
Sajnos már nem anyatejes. Persze sűrűn mosok kezet, meg ha van segítségem, akkor inkább csak messziről gyönyörködök benne, úgyis alig bírom most el :(
2011. márc. 17. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
sehogy.Nálunk is ez van sajna és elkapta igaz 20 hós már,de keméyn nagyon.jobbulást
2011. márc. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is az volt most a hétvégén, én szájmaszkot használtam, állandóan fertőtlenítettem magam után, és úgy néz nem kapta el...
2011. márc. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk mindenkin végigment, de én voltam napokig kidőlve kislányom egyet hányt, egyet fosott és aztán ment dolgára mintha misem történt volna :)) Nála ennyi, nálam szenvedés!!!
2011. márc. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos a vírus mindenhol ott van a lakásban, úgyhogy nem tudod megakadályozni, hogy a kicsi is benyelje, DE ha Calici vírusod van, az állítólag a kisgyerekeket nem bántja. És nekünk az volt múlt év végén, én és a párom napokig szenvedtünk, a két gyerkőcünknek meg semmi de semmi baja nem lett! A Te kicsidnek is ezt kívánom, hogy megússza!
2011. márc. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!