Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megitatjatok babatokat tejberi...

Megitatjatok babatokat tejberizspep, fozelek utan es mivel? (viz, tapszer, tea) Mennyit adtok neki?

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a babád?


Nekem 6 hónapos, és ő tápszert iszik még evés után, de van hogy vízzel is kínálom. A tápszerből mikor mennyit iszik (de általában sokat), a vízből csak pár kortyot hajlandó elfogadni. Később ha nagyobb lesz, akkor majd csak vízzel fogom őt kínálni, de most még nem eszik sok szilárdat, így még szüksége van a tápszerre is.

2011. márc. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! igen szopizik utánna!
2011. márc. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, minden evés után megkínálom teával. Bár mostmár szeretném átszoktatni vízre, de abból nagyon keveset iszik. Pedig szinte alig rakok cukrot a teába.

Annyit adok, amennyit ő kér.

2011. márc. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerencsére az én lányom elég régóta kiszolgálja magát, iszik egyedül cumisüvegből. Sokszor odaadom neki, mert játszás közben elfelejti. Néhány hete csőrös pohárból iszik egyedül. Ő evés közben is kortyol, de akkor nem engedek neki sokat, mert a víz töltené ki a gyomrát.
2011. márc. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én fél éves kora óta, mióta főzelékezünk megkínálom evés után forralt-hűtött vízzel. pár kotyot iszik. egész nap kevesebbet iszik, mint fél dl. (ebéd: előbb szopi, utána főzelék, utána víz. délelőtt 1x ugyanez, csak gyümölcsöt kap.)
2011. márc. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

Ahogy elkeztünk kostolgatást ugy jött be a víz is.Gyümölcs után ,fözelék után tehát szilárd étel után mindig megkínálom!Napközben is megszoktam kínálni van mikor iszik van amikor nem kell neki.Kb mennyiség amit egy nap iszik az olyan 250 300 ml.

2011. márc. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Brigitta04 ***** válasza:
Hu lemaradt 9 hónapos a kisfiam.:)
2011. márc. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!