Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valamilyen recept? Kéz és...

Valamilyen recept? Kéz és láblenyomatot szeretnék készíteni, arra kellene recept, hogy hogyan készítsem el

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Legjobb a gipsz!
2011. márc. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1 bögre só, 1 bögre liszt, 2 evőkanál étolaj, és annyi víz, amennyit felvesz - apránként kell hozzáönteni, kb. fél bögrényit.

Színezheted is paprikával, kakaóval, fahéjjal, de utólag is ki lehet festeni. A kész műbe belekarcoltam az aznapi dátumot. És én csak feltettem egy tálcán a szekrény tetejére száradni, nem sütöttem ki sütőben sem.

2011. márc. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi egy lapra kinyomtuk a temperát aztán belenyomtuk a baba kezét és úgy nyomtuk egy másik lapra amit aztán kivágtunk,és ugy ragasztottuk a könyvébe:)


(azért nem a könyvbe,mert maszatos lett volna )

2011. márc. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vok. Asszem félreértettem:DD
2011. márc. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Só-liszt gyurmából, vagy ha van fogászaton ismerősöd, kérjél tőle alginát alapanyagú lenyomatanyagot, és azt utána gipsszel ki is öntheted, így megkapod a pozitív mintát is.
2011. márc. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi nyáron a homokozóba nyomtuk a lábacskákat, kezecskéket (anya, apa, mindkét gyerkőc) majd simán gipszel kiöntöttük.

20 éve megvan. Nem repedezett ki.

2011. márc. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mindenkinek nagyon szépen koszonom :) kiprobáljuk
2011. márc. 19. 11:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Levegőn száradó gyurmát vettem neki,azt kisodortam,belenyomtam a kiskezét,lábát és mikor megszáradt (olyan mint az agyag) felragasztottam egy képkeretre.Kicsit kemény az anyag jobban meg kell nyomni rá a kezeit,lábait,de nagyon szép és pontos lesz.
2011. márc. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!