Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiderült, hogy mitől volt...

Kiderült, hogy mitől volt csalán kiütése kisgyerekednek? Ha volt neki.

Figyelt kérdés
Én sajnos nem tudok rájönni, pedig sokat gondolkodtam rajta. Lehet, hogy nem ételtől, hanem valami koszos tárgyat a szájába vett és attól? 13 hónapos kislánynak.
2011. márc. 19. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
az enyém 8 honapos, és mikor az elsö adag tápszert megitta akkor lett, azota tejmenteset kap, valoszinüleg tejérzékeny sajnos
2011. márc. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fiamnak a Johnson esti fürdetőjétől.
2011. márc. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk nem derült ki 100%-ban,de nagy valószínűséggel a naptej okozta(tavaly nyáron jött ki rajta,szinte az egész teste egybefüggő csalánkiütés volt).Amikor lecseréltük teljesen hipoallergénre(meg kapta a Fenistil cseppeket),elmúlt.Kíváncsi vagyok idén nyáron mi lesz...
2011. márc. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok,az én lányomnak állítólag pillangó vírus okozza,már két hete kiütéses,a hasán és a lábán kezdődött,most ott tartunk,hogy az egész testét ellepte.Szörnyen néz ki szegény és semmi nem használ,sem a krém,sem a fenistil csepp.Ha kenem a krémmel,akkor sír,hogy fáj,a szívem szakad meg.19 hónapos.
2011. márc. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!