Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vásárolnál kisgyerekednek két...

Vásárolnál kisgyerekednek két vonatos játékot karácsonyra?

Figyelt kérdés
Márvettemnei egy elemes Thomas vont készletet,de most megláttam van Mega bloks készletben is.Ezt a mamáéktól kapná szerintetek vegvegyem neki?Szereti a vonatokat és azért gondoltam,hogy az egiket ugy nem tudja tolni a másikat meg ö irányitaná .Mivel a mega épitő jellegű azért gondoltam rá.Sokan vagyunk igy fog kapni más ajándékokat is.Vagy tudnátok ajánlani valami mást?Amit fog kapni kukás autó,hangot adó láncfűrész,markóló.Ezekröl tudok mástól mégnem tudom.
2011. okt. 10. 04:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha szereti a vonatokat, akkor miért ne?

Legalább tuti örülni fog.

2011. okt. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hány éves a kisfiad? A miénk is vonatmániás. Nem sokkal lehetett több, mint egy éves, mikor megkapta az első fa sínkészletet (IKEA), majd a második szülinapjától ezt bővítjük (vasútállomás, felnyitható híd, alagút, sorompó, keresztsín). Ezeket általában a Tescoban és a Fakopácsban vettük. Most harmadik szülinapjára kap - terveink szerint - fűtőházat, embereket/állatokat szállító vonatot, kikötőt hajóval és világítótoronnyal, szemafort, falut, vízfeltöltő oszlopot, holtvágányhoz ütközőt. Ezeket vagy apa készíti, vagy Thomasos, Playtoysos, Brios kiegészítőként vásároljuk meg. Az összes fa sínrendszer, illetve a kiegészítők kis csiszolás után tökéletesen összeilleszthetőek. Így már nem csak a pályán való tologatás a játék, hanem szerepjátékokat is lehet játszani (pl. egy-egy mesét a Thomasból, Chuggingtonból).

Szerintem válasz ki egyfajta terméket (fasín, műanyag sín stb.), de azzal kalkulálj, hogy még évekig tudd bővíteni.

Nem linkelted be, hogy melyik Mega Bloksos vonatkészletre gondoltál. Nekünk ilyen van:

[link]

Már lassan 2 éve tologatja, imádja, de az építőkockák vacakok. Nehezen összeilleszthetők, alig lehet őket szétszedni. Az ajtótartó pöckök már letörtek, szóval nem egy jó minőség. Viszont ilyen nagy vonatot, ami tényleg kisgyerekek kezébe való, még nem láttam más gyártótól.

Még annyit, hogy az elemes vonat nálunk pár napig volt sláger (1,5 éves múlt mikor megkapta), igazándiból most lassan 3 évesen kezdte el újra elő-elővenni. Illetve félő volt, hogy tönkreteszi, mert azt is tologatni szerette volna.

Az, hogy kétféle vonatot kap, szerintem nem probléma.

2011. okt. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
26 hónapos a kisfiam,és egyszerüen nem tudom mit csináljak.Ja amugy ez a Thoms mega bloks játék Misty island.A Babaszobán árulja egy csaj.Nekem tetszik csak a kisfim nem tudom,hogy fogadná.Mindig ki kell menni megnézni ha jön vonat azt kell épiteni is a kockákból.Egyszerüen nem tudom.
2011. okt. 10. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!