Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi baja lehet a fiamnak? Kb....

Mi baja lehet a fiamnak? Kb. 1 hete nagyon nyugtalanul alszik éjszaka, de csak éjszaka.

Figyelt kérdés
A pelus tiszta, nem fáj a poci, de éjféltől, 2órától vagy 4 órától "vergődik". Csak a feje, meg a keze jár és közben alszik. Ilyenkor ha kiesik a cumi, akkor sikít (de alszik közbe). 6 hetes kora óta végigalussza az éjszakát. Mitől lehet ez? Mit tudok tenni, hogy nyugodtabban aludjon? Különben napközbe nagyon mosolygós baba.
2009. febr. 23. 07:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez az idő zavarja az alvásban. Nem írtad mennyi idős. Az én fiam 3 hónapos, de mostanában nekünk is nehezen megy az esti elalvás. Ők még nagyon érzékenyek a frontokra. Az én manóm tegnap előtt sírt fel álmában, de iszonyatosan, még a szeme is könnybe lábadt és remegett. Gyorsan felkaptam és akkor megnyugodott. Gondolom valami rosszat álmodhatott.
2009. febr. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy fogzik? Amikor a fogcsíra már mozgolódik akkor szokták ezt csinálni a babák. Éjszaka jobban fáj nekik. Próbálj neki adni este lefekvés előtt egy Viburcol kúpot és ha attól nyugodt marad akkor tutira fogzik. Bár nem írtad mennyi idős a babád, de vannak babák akik már négy-öt hónaposan elkezdik a fogzást. Az én lányom is öt hónaposan fogzott már és előtte hetekben igen nyugtalanul aludt. Azért gondold át, hogy nem e fázik addigra, vagy nincs e túl meleg a szobában. 9,5 hós kislány anyukája.
2009. febr. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Még csak 2,5 hónaposak vagyunk. Ilyen korba még nem lehet a foga, nem?
2009. febr. 23. 08:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Második vagyok. A fogcsírája már aktív lehet. Az is fájdalommal jár, és még hónapokig tart mire fogacska lesz belőle. Nekünk is ez volt és nem egészen öt hónaposan már kibújt az első fogacskája. Ha minden más lehetőséget kizártál akkor ez lehet a gond. Próbáld ki a Viburcol kúpot egy éjszakára. Amikor vízszintbe van a babák feje akkor jobban fáj a fogínyük is. De semmi képp ne polcold fel a fejét mert ahhoz ő még nagyon kicsi. Sok sikert.
2009. febr. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!