Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak enni 4,5 hós babámnak?

Mit adjak enni 4,5 hós babámnak?

Figyelt kérdés
Kislányom 4,5 hós, anyatejes. Szeretném elkezdeni a hozzátáplálást, mert úgy érzem már nem elég neki a tejem (2,5 kgval szuletett most 5,7 kg - legutóbb csak 7 dkgt hízott), de sajnos nem fogad el semmit (próbáltam almát, krumplit, répát, barackot és tápszert is), csak sír, amíg meg nem kapja a mellemet. Egyébként jó kedvű, játszadozik, alszik is rendesen az eddig megszokott időkben, még éjjel is. Várjak még a hozzátáplálással? Járt már valaki így?
2009. febr. 23. 08:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg úgy elkezdeni a hozzátáplálást hogy anyatejet is adsz ezekhez a zölségekhez, gyümölcsökhöz. Hátha szívesebben megeszi.
2009. febr. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igazat adok az első válaszolónak. A másik verzió, hogy próbáld lefejni neki a tejet és cumisüvegből adni neki, vagy kanalaztatni vele, mert lehet, hogy nem az ízekkel van a gond, csak egyszerűen nem ismeri a kanalat vagy a cumisüveget és fél tőle.
2009. febr. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam az anyatejjel is kikeverni, de úgy sem kellett neki. Arra én is gondoltam, hogy lehet a kanál idegen számára. Megpróbálom a 2. válaszoló tanácsát. Addig is koszi a válaszokat
2009. febr. 23. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!