Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tea vagy az új cumigumi...

A tea vagy az új cumigumi miatt változott a fiam székletének a színe?

Figyelt kérdés

A fiam három hónapos, tápszeres. Mindig sárga a széklete, de ma reggel szürkés-zöld volt. Tápszert nem váltottunk, de tegnap kivételesen ivott kb 60-80 ml gyümölcsteát (két részletben cukor nélkül), mert be volt süppedve a kutacsa és nem fogadta el a vizet. Az esti etetésnél pedig kipróbáltunk egy erősebb folyású cumigumit, mert a régitől mostanában már teljesen leizzad etetés végére. Ezzel elég gyorsan megette a tápot, szerintem túl gyorsan is, így ma már ismét a régivel etettem.

Szerintetek a tea, vagy a gyors evés miatt lehet más a kaka színe? Az állaga változatlan.

Más baja nincs, a pocak nem fájt, nem nyűgös, nem lázas, nincs szájpenész, már mindent ellenőriztem.


2009. febr. 23. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a teára tippelek.De én én is kiváncsi lennék más véleményére is.Én is vissza cseréltem a gyors folyásút az előbbire mert kb.5perc alatt megitta vele 240-et.
2009. febr. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább a tea lehet az oka.
2009. febr. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. Ugy dontottem, hogy a gyumolcsteat szuneteltetem, eddig sem kapott, csak az a baj, hogy a viz nem csuszik jol neki, a kamillatea meg cukor nelkul is meghajtotta, amikor egyszer azzal probalkoztam. Babateat meg nem tudok venni, mert kulfoldon elek es itt nincs kulon tea babaknak.

Cumigumibol veszek inkabb avent 3ast, az 3 honapos kortol van, eddeg is aventet hasznaltunk es a tegnap kiprobalt volt egy olcsobb fajta, amit kaptunk, de ebbol meg omlik, ez a masik veglet es ez sem jo, alig birta nyelni a tapot a fiam, szerintem meg ot percig sem tartott a 210 ml tap.

De az avent 2 mar tenyleg kicsi, mert folyik a fejerol a viz, mire vegez es szerintem ez sem jo dolog.

2009. febr. 23. 10:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen drogéria sincs mint a dm meg a rosmann?
2009. febr. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Drogéria van bőven, gyógyszertár szintén és áruházak, de babatea nincs. Az az elv érvényesül, hogy 6 hónapos korig a babának anyatejen vagy tápszeren kívül nincs plusz folyadékra szüksége, még a vízzel való itatást sem igazán ajánlják. Hat hós kor után meg gyümölcsleveket ajánlanak, de mi még nem tartunk ott. Ezért próbálkoztam kamillával és gyümölcsteával. Nem sokszor van rá szükség, de vannak napok, amikor a kutacsa be van süppedve és olyankor jó lenne itatni valamivel.
2009. febr. 23. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!