Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez már ülésnek számít?

Ez már ülésnek számít?

Figyelt kérdés

7 hónapos kislányom mászásból felült,nem támaszkodik,max. 1-2 percig ücsörög,utána mászik tovább.Ez már ülésnek számít vagy amikor fekvésből ül fel?

Most már ültethetem babakocsiba,és bevásárlókocsiba?


2011. márc. 20. 07:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez az, ami ülésnek számit, olyan gyerek nincs, aki magától fekvésböl ül fel, csak ha a szülö erölteti.


Most már ültetheted, de egyelöre még ne sokáig - figyeld, hogy magától mennyi ideig marad ülve.

2011. márc. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, ez ülés :)

Enyém oldalfekvésből nyomta fel magát, de általában úgy ülnek fel a babák,ahogy a tied is :) Gratulálok hozzá!!!! Nagyon ügyi!

2011. márc. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom hónapokig hanyatt fekvésből akart felülni,majd nagy nehezen rájött hogy egy kicsit oldalra dőlve fog menni a dolog,és sikerült neki.Mászni viszont nem mászik csak egy kicsit előre hajol,már majdnem négykézláb állásba és onnan is vissza tud már ülni.És én nem erőltettem,bár a védőnőnk azt mondta hogy ha megtud ülni akkor hadd üljön!:)Ez volt 6 hónaposan és most 9hónapos.
2011. márc. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!