Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A mesemondó maci használtan...

A mesemondó maci használtan mennyit ér? Mi a vélemény a játékról?

Figyelt kérdés

A mesemondó maci használtan mennyit ér?

Mi a vélemény a játékról????

A 15 hónapos kisfiamnak venném.


2011. márc. 20. 09:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Azt nem tudom, hogy használtan mennyit ér, de mi vettünk a keresztlányunknak 2. szülinapjára. Azt hittük, hogy tuti ajándék lesz, de tévedtünk. Mivel mélyebb hangja van, megijedt tőle nagyon. Azóta sem használta rendeltetésszerűen, mindig ki van kapcsolva. Hiába próbáltam játékosan bekapcsolni, mindig könyörög, hogy kapcsoljuk ki a hangot. A hozzá adott könyveket olvasgatják csak az anyukájával. A macival pedig úgy játszik, mintha egy sima plüss állat lenne. Ha ezt tudtuk volna, ennyi pénzért nagyobb macit vettünk volna neki.

Én a 15 hós babának nem venném meg, nehogy így járjatok. Ami viszont bejött az a mesélő könyv. Barátságos a hangja, állítható a hangereje.

További jó babázást!

2011. márc. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!