Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen járássegítőt érdemes...

Milyen járássegítőt érdemes venni?

Figyelt kérdés

Olyat szeretnék amit minél többféleképpen lehet használni (zenél vagy kockákat lehet beledobálni, vagy bébitaxi is egyben). Illetve az is fontos lenne hogy minél stabilabb legyen (ne boruljon fel)

Nálatok mi vált be?


2011. márc. 20. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
nekünk nem ajánlott a gyógytornász semmilyen járássegítőt.Mi fogtuk a kezét,amíg bíztonságosan megtanult járni.
2011. márc. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én meg pont a kézzel segítős járás ellen vagyok, az sem tesz jót szerintem.

A mi járássegítőnk zenél, villog, lehet nyomkodni.

De szerintem olyan is jó, ami nem csinál semmit, úgyis a tologatás a lényeg. Mindegyikkel fel tudnak borulni sajnos.

Amikor járni tanulnak, naponta többször felborulnak, ha meg már tudnak járni, akkor is képesek naponta többször elesni.

2011. márc. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
[link] Nekünk ilyen van.(direkt lejártat linkeltem,nehogy azt higgye bárki,hogy saját reklám :) Imádja a fiam.Nézegette,nyomkodta eleinte.Felborította,és pörgette a kerekeit.Mostmár 11 hónaposan mászkál is vele.Néha ráültetjük,úgy tologatjuk,fülig ér a szája :) ,magát még nem hajtja vele,bár arra van nyuszimotorja. Egy baj van az ilyen cuccokkal,hogy nem fékezhető,így eleinte mindig betámasztottam neki a lábammal.Aztán egyszer végigszaladt vele a szobán :D ,azóta valahogy rájött hogy fogja,hogy ne száguldjon.. Ja és ortopédorvos megkérdezése után vettük,aki nem pártolta,de ellene se volt.Kézzel vezetgetni nem jó,komp tiltva van,erre meg annyit mondott,hogy ha nem erőlteted,hanem ő állhat fel-indulhat el vele a saját tempójában akkor oké.Minden baba keres magának járássegítőt.Egy nagyobb autót,egy széket,egy dobozt,bármit ami segít az egyensúlyozásban.Szóval ez csak egy általad adott segítség :)
2011. márc. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem egészségesek a járássegítők, rontja a baba egyensúlyérzékét.
2011. márc. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

OFF:

Miért nem jó vezetgetni kézzel??

Miért nem jó a járássegítő??

Bocs,nem kötekedni akarok csak infót gyüjteni mert lassan elkezd a fiam járni!

2011. márc. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!