Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes megvenni a 9 hónapos...

Érdemes megvenni a 9 hónapos lányomnak karácsonyra egy járássegítőt?

Figyelt kérdés

A nagyszülők nevében kellene valamit vennem 7500 Ft értékben. Ennyit adtak, hogy költsem el az unokára. Tudom, hogy valami nagyobb dolgot várnak tőlem. Ruhaneműt nem veszek, játéka elég sok van, zenélő dolgok is.

Kb 2 hete állt fel először kapaszkodva, most álldogál itt ott, még nem oldalaz, nem tudom mikor fog elindulni.

Kinéztem egy Chicco járássegítőt használtan 6000 Ft-ért, szép, újszerű állapotban. Arra gondoltam, hogy talán ez tetszeni fog neki és álldogál majd mellette és ha kedve van majd el is indul vele.

Akinek van/volt hasonló játéka használta egyáltalán? Vagy csak a sarokban állt?


2010. dec. 8. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt en is kerdeztem nekem 10 honapos a kisfiam es en eleg vegyes valaszokat kaptam. Vegul a sogoromek megvettek neki (pont tegnap este hoztak at). Jarunk mama-baba csoportba es ott van par jaras segito es a kisfiam mindig rakattan, tolja es nagyon szereti, ha megunja tolni akkor leul ele es jatszik vele. Kesobb atalakithato kis motornak es ra is tud ulni majd tolni magat a labaval ha nagyobb lesz.
2010. dec. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó ötlet. nekünk is volt. Kisfiam 1 éves szülinapjára kapta, zenél is, lehet vele játszani. Sokat ment vele, ha meg nem akkor játszott a rajta lévő játékokkal.
2010. dec. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tényleg vegyes válaszokat fogsz kapni, mert van aki azt mondja hogy felesleges, költsd inkább hasznosabb dolgokra mint mesekönyv, de van aki szerint jó dolog.

Szerintem érdemes megvenni, mi nagyon sokáig használtuk, sokat ment vele a lányom, és a zenék, gombok is érdekelték. Mikor még nem állt fel akkor eléültettem és a gombokat nyomogatta.

Most másfél éves, még nem tettem el végleg, ott áll a sarokban, mert néha eszébe jut és megy vele egy kört a lakásban.

2010. dec. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk FP vízilovunk volt. 7 hónaposan vettem neki mert akié volt nem vált be és csak "porosodott". Igaz koránnak tűnik, de a csajszim akkor állt fel. Mi sokáig használtuk :) 10 hónaposan már bébitaxiként lökötte magát vele mint a villám. és lépegetett vele, nem sokra rá egyedül is elindult. Úgy 13 hónapos körül adtam el, mert már "csak" rohangászott a lakásban felszedegette vele a kockákat amiket élvezettel szétdobált. No meg hintalovat akartam az árából :) Most azt nyúzza.
2010. dec. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, úgy döntöttem, hogy megveszem. :) Remélem tetszeni fog a lányomnak, ha pedig nem, akkor én is tovább adom.
2010. dec. 8. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!