Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Itt a friss levegö de minket...

Itt a friss levegö de minket körbe füstölnek a szomszédok! Hát nem bosszantó? így hogy tegyem ki a babát a teraszra!?

Figyelt kérdés
2009. febr. 23. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Nálunk is ez van. Sokan fűtenek fával. Én kitettem a lányomat a teraszra. Jót aludt így is.
2009. febr. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet! Röviden: sehogy. Menj vele sétálni, hátha találsz olyan helyet, ahol nem füstölnek, bár volt, hogy néha mi is beleszaladtunk séta közben egy-egy füstfelhőbe :)
2009. febr. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát igen jó káros így a friss levegö nagyon mérges vagyok
2009. febr. 23. 11:54
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok: Egyetértek, de ha nem megy rá a füst közvetlenül akkor nem lesz semmi baja. Képzeld el hogy a belvárosban milyen egészséges kinnt sétálni. Mi még mindig jobb helyzetben vagyunk.
2009. febr. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
12:02-es: tök igazad van! Jobb falun, mint a városban, még akkor is, ha a szomszéd felfüstöl! :)
2009. febr. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen értem :))nekünk jó vidéken!!!
2009. febr. 23. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!