Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? Már nem látok...

Mit csináljak? Már nem látok ki a fejemből az álmosságtól.

Figyelt kérdés
Az én drága 8 hónapos babám újabban 1.5 óránként kel éjszaka szopni. Ha kitakarózik és azért ébred fel, mert fázik, akkor is csak cicizés után alszik vissza. A hozzátáplálással még sehol sem vagyunk. Van a Nestlének a rizses tejpépje. Ha valami ilyesmivel megpróbálkoznék (ha elfogadja) este, akkor lehet, hogy tovább aludna? Most épp nem fogzik.
2009. febr. 23. 12:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
szerintem itt az ideje a hozzátáplálásnak. egy 8 hónaposnak szerintem már nem elég sz anyetej... próbáld meg, biztos aludni fog rendesen...
2009. febr. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez a helyzet nálunk is csak 8 hónapos a hölgy.

Én arra gondolok , hogy ez valami fejlödési ugrás mert volt már egy párszor ilyen és kb 3 - 4 nap alatt helyre állt a rend.

Azt is észre vettem h ha valami új ételt kap kóstolni mindig rosszul alszik.

Próbáld meg a tejpépet bár nekünk nem vált be.

2009. febr. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még mi sem vagyunk sehol a hozzátáplálással , nem akar csak szopizni - a második voltam
2009. febr. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. (Kedves 1. válaszoló: Én már 2.5 hónapja próbálkozom a hozzátáplálással, de ez a babámat nem nagyon érdekli, szóval nem ezzel van a baj, de remélem igazad van, köszönöm a válaszod.)
2009. febr. 23. 12:27
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én meg probálnám éjjel cici helyett vízecskét adni az ízetlen arra nem fog felébredni ,párnapig az átszoktatás biztos eltart utána jól fogtok aludni
2009. febr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem jött be a vizezés sem :)
2009. febr. 23. 12:36
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltad már éjszakára a hálózsákot? Én azt használom, mert állandóan lerúgja magáról a takarót! Így nem félek, ha megfázik, csak egy vékonyabb plédet terítek rá, ami nem baj, ha lecsúszik. A hozzátápihoz sajna nem tudok hozzászólni, szerencsére a lányom imád enni... Mindenképpen próbáld meg a tejpépet, a doki felírhat Nektek HA-sat is (a lányom imádja a vaniliásat). Én fürdés előtt adom neki, lefekvés előtt pedig cici kap. Éjszaka már nem kel fel enni (7 hónapos). Sok sikert!
2009. febr. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hálózsákban alszik :)
2009. febr. 23. 12:58
 9/15 A kérdező kommentje:
Mi az a HA?
2009. febr. 23. 12:59
 10/15 anonim ***** válasza:
hipoallergén
2009. febr. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!